Як на сайті встановити Skype. Як видалити сторінку в скайпі.

Програма Skype призначена не тільки для спілкування між користувачами, але і для організації повноцінної служби підтримки на своєму сайті . Завдяки віджетів користувачі зможуть зв'язатися з співробітниками для вирішення виниклих питань за допомогою повідомлень, відеодзвінків або голосового спілкування.
Вам знадобиться
  • - реєстрація в системі Skype;
  • - програма SAM.
Інструкція
1
Зареєструйтеся на офіційному сайті компанії Skype. На вказану електронну адресу має прийти лист, який потрібно буде підтвердити за допомогою спеціального унікального коду. Після виконання цих дій потрібно увійти в систему. Для цього у відповідне поле введіть особисті дані користувача.
2
Перейдіть на сторінку "Створіть собі кнопку Skype». В результаті з'явиться можливість вибрати вподобану іконку, яка в подальшому буде розміщена на сайті . Змінити її надалі буде вже не можна.
3
Визначте мережевий статус, який будуть бачити надалі всі користувачі сайту. Від цього залежить те, яким чином клієнти зможуть зв'язатися з адміністрацією. На вибір пропонуються два варіанти: смс-повідомлення або голосове спілкування.
4
При необхідності можете встановити автовідповідач. Для цього потрібно завантажити програму SAM на сайті Skype, яка надається користувачам безкоштовно. Після виконання цих дій потрібно в налаштуваннях вибрати мову інтерфейсу і завантажити аудіофайл.
5
Створіть голосове привітання за допомогою будь-якої програми для запису звуку, яка встановлена на комп'ютері. Далі в налаштуваннях аудіо необхідно вибрати формат файлу. Якщо залишити поле без змін, то вітання буде відтворюватися автоматично англійською мовою.
6
Вкажіть додаткові дані віджету. Існує можливість зміни розміру, шрифту або фону вибраної функції. Надалі готова форма буде недоступна для коригування. При необхідності в будь-який час можна створити нову іконку.
7
Через деякий час з'явиться спеціальний код для вставки. Його потрібно скопіювати і розмістити на своєму сайті там, де це необхідно. В результаті функція буде працювати після збереження змін на сторінці.
Корисна порада
Скачайте сторонню програму для запису голосу.
Skype є досить популярним сервісом для спілкування. Він надає можливість не тільки спілкуватися в чаті або розмовляти за допомогою веб-камери, але і здійснювати дзвінки на мобільні та стаціонарні телефони. Ряд послуг системи є платним, тому для того щоб ними скористатися, необхідно поповнити свій рахунок в Skype.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт http://www.skype.com або запустіть програму Skype. У першому випадку необхідно натиснути на кнопку «Поповнити рахунок», а в другому вибрати в меню пункт «Внести гроші на рахунок».
2
Оберіть суму поповнення та натисніть кнопку «Далі». Заповніть ваші дані для розрахунків. Вкажіть ім'я та прізвище, адресу проживання та поштовий індекс. Після цього натисніть кнопку «Далі». Виберіть метод оплати.
3
Сплатіть розмови в Skype за допомогою карт Diners, MasterCard і Visa. Введіть ім'я власника, вкажіть номер і термін дії. Введіть перевірочний код, який представляє собою три останні цифри, надруковані на полі підпису із зворотного боку картки.
4
Після цього натисніть кнопку «Купити». Обробка платежів відбувається в системі «Bibit Global Services», тому вам не потрібно відкривати додаткові рахунки. Пам'ятайте, що даний спосіб поповнення має ряд обмежень, пов'язаних з захистом від шахрайства. Приміром, одна карта може використовувати для поповнення рахунку тільки одного користувача Skype.
5
Скористайтеся гаманцем «Яндекс.Деньги» для поповнення рахунку в Skype. У цьому випадку система вас переадресує на сайт «Яндекса», де необхідно ввести свій платіжний пароль. Вкажіть суму поповнення та натисніть оплатити. Гроші надійдуть на ваш рахунок практично миттєво.
6
Запустіть програму WM Keeper, щоб внести гроші на рахунок Skype. Виберіть у меню плати розділ «Телефонія» та натисніть на кнопку «Покупка кредитів Skype». Вкажіть суму поповнення та натисніть «Оплатити». Перевірте, що вказана сума надійшла на ваш рахунок.
7
Внесіть кошти на рахунок в Skype за допомогою системи PayByCash або Moneybookers. Даний спосіб підходить тільки для тих, хто володіє додатковим рахунком в даних сервісах. Заповніть платіжну форму і підтвердіть переказ грошей.