Як можна підключити бездротовий інтернет. підключення до безпровідний інтернету.

Існує три основних види пристроїв, за допомогою яких реалізується бездротовий інтернет - мобільний телефон як модем, USB-модем, Wi-Fi роутер. Останній має обмежене територіальне застосування в порівнянні з двома першими і використовується головним чином у великих поселеннях. Є ще супутниковий інтернет , проте він не реалізуємо без наявності одного з перерахованих вище видів зв'язку.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер - ПК, нетбук, ноутбук;
  • - Wi-Fi роутер;
  • - мобільний телефон, який має підтримку мереж GPRS/EDGE/3G/4G;
  • - USB-модем.
Інструкція
1
Найбільш зручним і поширеним способом під'єднання до інтернет у є використання USB-модема. Придбайте пристрій у будь-якого оператора стільникового зв'язку, що працює у вашій місцевості, і вставте його в USB-порт комп'ютера. Програма установки драйверів і налаштування з'єднання запуститься самостійно, і після закінчення незначного часу в таскбару з'явиться повідомлення про те, що пристрій встановлено і готове до використання.
2
Якщо автозапуску не відбулося, відкрийте носій (папка «Мій комп'ютер», віртуальний CD-ROM, що позначає модем), відшукайте і запустіть файл AutoRun.exe самостійно. В процесі установки дотримуйтеся порад програми-установника.
3
Підключення до інтернет у за допомогою мобільного телефону дещо складніше. Щоб стільниковий телефон можна було використовувати як модем, необхідно, щоб він підтримував пакетну передачу даних в форматі GPRS/EDGE/3G/4G. Ця інформація вказується в керівництві з експлуатації телефону. Якщо підтримка мається, підключіть її. Для цього наберіть на телефоні певний номер, що залежить від оператора мережі, і натисніть клавішу виклику. Збережіть налаштування, які прийдуть у відповідь.
4
Підключіть телефон до комп'ютера за допомогою кабелю, Bluetooth або інфрачервоного порту. Вставте в дисковод диск з програмним забезпеченням і почекайте, поки він запуститься автоматично. Якщо запуску не сталося, зробіть це вручну, запустивши файл Setup.exe, попередньо відкривши диск в провіднику. Дотримуйтесь вказівок майстра установки, який повинен встановити драйвер для кабелю, модем і створити підключення.
5
Якщо автоматичної установки з якої-небудь причини не сталося, відкрийте в «Панелі задач» службу «Телефон і модем». В опції «Модем» запустите процес ручної установки модему, натиснувши клавішу «Додати». Значення точки доступу APN, яке знадобиться вам в процесі операції, можна знайти в керівництві користувача або зайшовши на сайт оператора зв'язку.
6
Коли модем буде встановлений, зайдіть в «Панель управління» і відкрийте службу «Мережеві підключення» або «Центр управління мережами і загальним доступом» - залежно від того, яка версія Windows у вас встановлена. Запустіть майстра створення нового підключення і створіть з його допомогою підключення до інтернет у, клацнувши по якому два рази, можна отримати доступ в інтернет . При виниклих проблемах зв'яжіться зі стільниковим оператором через його сайт або довідковий телефон. Служба підтримки або диспетчер відповідять на всі ваші запитання.
7
Підключення до інтернет у за допомогою Wi-Fi роутера так само просто, як і за допомогою USB-модема. Придбайте у провайдера (стільникового оператора) роутер з SIM-картою, вставте останню в слот приладу і підключіть його до комп'ютера через USB-порт. Програма автоматично встановить з'єднання і справить його настройки.
Корисна порада
В тому випадку, якщо покриття мережею 3G у вашій місцевості відсутня, для збільшення швидкості інтернет-з'єднання можна встановити асиметричний супутниковий інтернет. Для цього потрібно придбати супутникове обладнання, змонтувати його, направити антену на супутник, з якого надаються послуги доступу в інтернет, і оформити підписку на послуги супутникового інтернет-провайдера. Після підключення та налаштування обладнання вхідний трафік буде приходити до вас через супутник, а вихідний - відправлятися за наявною «наземної» зв'язки.