Як краще наклеїти шпалери.

Для створення затишної обстановки в кімнаті недостатньо оновити настінне покриття. Слід наклеїти його так, щоб відтінки і малюнки на стінах поєднувалися з кольором меблів і призначенням приміщення. Щоб шпалери стали прикрасою житла, потрібно враховувати особливості такого декорування.
Інструкція
1
Підберіть шпалери для детскойЕслі ви зайняті оформленням кімнати для дитини, велике значення має його вік. Для малюка до 3 років підійдуть ніжні пастельні тони, для дитини постарше - життєрадісні соковиті фарби. Зверніть увагу на колірні переваги школяра і постарайтеся врахувати їх при виборі шпалер. Не забувайте, що яскраві плями гарні в інтер'єрі, якщо їх небагато. Оклейте в цій гамі тільки ігрову зону, а решта простору виконайте в одному спокійному кольорі - таке оформлення благотворно вплине на розвиток дитини.
2
Наклейте шпалери в кімнаті подросткаЕслі вашому чаду хочеться спортивну або «механічну» тематику в кімнаті, не відмовляйте йому в цьому. Спокійно поставтеся до вибору і оформите стіну моделями автомобілів, мотоциклів і т.д. У міру розвитку підліток змінює перевагу тонів. Наприклад, не жовтий і зелений, а синій колір. Розвивайте в нього почуття гармонії, запропонувавши для решти простору спокійні відтінки цих тонів.
3
Обміркуйте колір в гостінойС особливою увагою поставтеся до вибору матеріалу для стін вітальні. Щоб шпалери стали частиною інтер'єру, визначте при виборі кольору їх призначення. Якщо у вас добротна обстановка, підійде однотонне тиснене покриття - воно стане гідним фоном, підкреслюючи красу меблів. Віддаючи перевагу яскравим стінам, не перевантажуйте кімнату великою кількістю предметів. Колоритне настінне покриття буде гармонійніше смотреться у вітальні зі світлою і простими меблями.
4
Доглянете шпалери у відповідності зі стилем інтерьераЕслі ви прихильник яскравого дизайну, вам сподобаються стіни з абстрактними фігурами. Варто відзначити, що ефектно виглядає навіть одна стіна з такими шпалерами - це стане акцентом вашої кімнати. Для класичного оформлення підійдуть традиційні смужки, медальйони і рослинний орнамент.
5
Використовуйте шпалери -компаньониІнтерьер кімнати можна оживити, якщо використовувати при оформленні стін шпалери декількох тонів. Підберіть до основного кольору стін один або два додаткові відтінку, причому малюнки повинні відповідати призначенню приміщення. Наприклад, в дитячій органічно виглядають зображення іграшок та звірків, а для спальні хороші поєднання основного фону і квіткового орнаменту.
Зверніть увагу
Для приміщень, де ви проводите багато часу, догляньте зелені або блакитні тони стін - цей колір не стане дратувати і заважати роботі.
Корисна порада
Щоб створити ілюзію великого простору в маленькому приміщенні, наклейте на стіну фотошпалери підходящої тематики.