Як краще продати дачу.

До питання продажу дачі необхідно підійти відповідально. Зважившись самостійно продавати дачу , ви ризикуєте бути обманутим. У зв'язку з чим рекомендуємо вам вдатися до послуг досвідчених агентів з нерухомості. При цьому слід зробити наступні дії.
Вам знадобиться
  • - документи про власність на дачу і земельну ділянку, на якій вона розташована;
  • - кадастровий паспорт на земельну ділянку.
Інструкція
1
Перш ніж здійснювати операцію, приватизовуйте нерухомість, яку ви хочете продати. Адже процедура продажу дачі не так складна і найголовніше - це підготувати необхідну документацію.
2
Після приватизації виберіть відоме ріелтерські агентство, яке безпосередньо спеціалізується на покупці/продажу заміської нерухомості.
3
Не звертайтеся до приватних маклерів, серед них можуть бути колишні співробітники ріелтерських агентств, звільнені за спроби обманювати клієнтів. У підсумку ви ризикуєте опинитися без нерухомості і грошей за неї.
4
Коли ви вибрали необхідну компанію, то укладіть з нею договір на продаж. Ні за яких обставин не взаємодіє з агентами з нерухомості без укладання відповідного договору з самою компанією.
5
Обговоріть з обраним агентом з нерухомості основні моменти продажу вашої дачі. Справжній професійний агент детально пояснить вам сформовану цінову ситуацію на ринку заміської нерухомості і позначить вартість заміського будинку з невеликою земельною ділянкою в передмісті.
Зверніть увагу
Якщо ви прийняли рішення самостійно зайнятися продажем дачі, починати необхідно з оцінки вашої власності. Вибір прийнятної ціни спочатку доведеться здійснювати методом проб і помилок. Тут ви можете орієнтуватися на сусідів, які продали дачу, схожу на вашу, або взяти цифру «зі стелі». У цьому випадку є ризик помилитися і завищити ціну, тоді процес пошуку покупця затягнеться на тривалий термін. Продавати самостійно дачу можна в тому випадку, якщо у вас є впевненість у своїх силах, і ви знаєте специфіку оформлення документів і процес купівлі-продажу. У разі відсутності досвіду в даній сфері не ризикуйте, а довіряйте досвідченим людям.
Корисна порада
При продажу заміської нерухомості рекомендується максимально обмежити коло осіб, які обізнані про ваші наміри.