Як на комп'ютері поставити фон робочого столу.

Під заставкою розуміється фоновий рисунок робочого столу , який встановлюють практично 90% користувачів операційних систем сімейства Windows. Як правило, заставка використовується для прикрашання стандартного оформлення системи.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленою операційною системою сімейства Windows.
Інструкція
1
Відразу варто сказати, що для установки фону робочого столу необхідно мати адреса розташування зображення. Ця адреса може бути як віртуальним, так і фізичним. У першому випадку - це посилання на картинку в мережі інтернет. У другому ж випадку - шлях до каталогу, в якому збережено зображення.
2
Швидше за все, змінювати заставку на комп'ютері ви будете часто, тому рекомендується створити на жорсткому диску директорію, в якій будуть знаходитися всі картинки робочого столу . Бажано розташовувати таку папку не так на системному, а на логічному дисках. Наприклад, D: КартінкіОбоі для робочого столу .
3
Тепер знову поверніться до відкритого браузеру і перейдіть на сайт з якісними шпалерами, посилання на який вказана нижче. Також ви можете самостійно знайти хороші сайти з зображеннями на робочий стіл, використовуючи такі пошукові системи, як Google або Yandex.
4
На завантаженої сторінці зверніть увагу на лівий блок посилань, кожна визначає тематику зображень цього розділу. Як приклад клацніть по посиланню «Природа» і переведіть курсор миші в праву частину сторінки. Перед вами з'явилося кілька категорій, відкрийте будь-яку з них, щоб переглянути всі фотографії.
5
Вибравши потрібну фотографію, не забудьте вибрати дозвіл вашого монітора. Цей параметр можна дізнатися на останній вкладці аплету «Властивості: Екран» (правою кнопкою миші на робочому столі, вибрати пункт «Властивості»).
6
Клацніть по посиланню з вашим дозволом екрану і збережіть зображення в заздалегідь створену папку. Для появи картинки на робочому столі необхідно викликати контекстне меню і вибрати параметр «Зробити фоновим малюнком робочого столу ».
7
Якщо такого пункту немає, то знову відкрийте «Властивості: Екран» і перейдіть до другої вкладці. Натисніть кнопку «Обзор» для вибору файлу, а потім кнопки «Застосувати» і «ОК».