Як налаштувати Wi-fi-мережу між комп'ютерами. створити зв'язок з іншим комп'ютером.

При установці двох і більше комп'ютерів на робочих місцях часто потрібно створити мережа між ними. Мережа повинна бути не просто локальна, але і з виходом в інтернет. Для цього зазвичай використовуються wi-fi-адаптери.
Вам знадобиться
  • Комп'ютери з wi-fi-адаптерами.
Інструкція
1
Налаштування з'єднання починається з процедури створення мережі. На першому комп'ютері необхідно відкрити меню «Пуск» і клацнути мишею по рядку «Підключення». У вікні, послідовно виберіть опції «Створення підключення або мережі» та «Налаштування бездротової мережі« комп'ютер - комп'ютер »». Для продовження операції натисніть кнопку «Далі».
2
На що з'явилася запит про виконувані дії потрібно відповісти позитивно, натиснувши кнопку «Далі». У наступному вікні не забудьте ввести назву з'єднання, вказати тип безпеки, а також ввести пароль. Поставте відмітку на пункті «Зберегти параметри цієї мережі» і клацніть мишею по «Далі».
3
Тепер потрібно активувати з'єднання на другому комп'ютері. Для цього перейдіть до аплету «Підключення» через меню «Пуск». У вікні, виберіть назву щойно створеного з'єднання і натисніть кнопку «Підключитися». Для постійного з'єднання з іншим комп'ютером необхідно поставити позначку «Зберегти параметри цієї мережі». Натисніть кнопку «Закрити», щоб зберегти налаштування і закрити поточне вікно.
4
Потім вам знадобиться здійснити включення опцій загального доступу між комп'ютерами. Для цього відкрийте меню «Пуск» і через аплет «Підключення» викличте «Центр управління мережами і загальним доступом». У вікні, клацніть по опції «Мережеве виявлення» і виберіть «Загальний доступ до файлів». Далі поставте позначку на пункті «Загальний доступ до загальних папок» і відключіть «Загальний доступ з парольного захистом». Поточну операцію необхідно повторити на всіх комп'ютерах.
5
Для надання спільного доступу до мережі інтернет необхідно в апплете «Центр управління мережами і загальним доступом» клацнути мишею по кнопці "Перегляд стану» навпроти вашої поточної мережі. У новому вікні натисніть кнопку «Властивості», перейдіть до вкладки «Доступ» і поставте позначку навпроти рядка «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернету даного комп'ютера». Натисніть кнопку «ОК», щоб використовувати вихід в інтернет на обох комп'ютерах.