Як позбутися від кімнатних мошок.

Мошки - болотні комахи. Їх поява в домі свідчить про гнитті, закисании або про надлишок вологи. Існують декілька видів мошок: грибні комарі (сциарід), пилильщики. Позбуватися потрібно від всіх видів.
Інструкція
1
Передивіться місця зберігання овочів і фруктів. Все гниють продукти потрібно видалити, що лежать поруч з ними - промити і просушити. Після цього мошки зникнуть самі.
2
Прочистите сифон у кухонної раковини. Мошки можуть з'явитися при попаданні їжі в сифон і котрий розпочався гнитті.
3
Завжди виносьте відро для сміття. Загниваючі і мокрі відходи та очищення також служать місцем поселення і розмноження мошок.
4
Якщо мошки з'явилися над квітами, або через велику кількості квітів в'ються в кімнаті, то потрібно посилити догляд за рослинами і провести необхідну обробку і профілактику. Мошки відкладають яйця і личинки в грунт і швидко размножаются.- Підсушіть почву.- Намагайтеся менше і рідше поливати растенія.- Частіше рихлите грунт.- При достатку мошок грунт в рослинах доведеться заменіть.- Можна полити слабким розчином марганцівки або мильним раствором.- На грунт покласти дрібно порізаний часник, шкірку апельсина, насипати по всій поверхні грунту нюхальний тютюн або зробити з нього настій і полити почву.- настругати господарського мила розчиніть у воді і полийте почву.- В магазинах представлений широкий асортимент хімічних засобів для боротьби з мошкамі.- Також підходить обробка стін і повітря дихлофосом.
5
Усуньте вогкість скрізь, включаючи підвали і місця зберігання. Якщо цього не зробити, то мошки постійно будуть присутні у вашому помешканні.