Як написати текст на комп'ютері. написати документ на комп'ютер.

Надрукувати текст на комп'ютері можна за допомогою 2-х програм: Word і Блокнот. Програму «Блокнот» освоїти легше, зате Word дає безліч додаткових можливостей для перетворення текст а.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Word;
  • - Блокнот.
Інструкція
1
Відкрийте WordЧтоби друкувати текст на комп'ютері, виберіть "Пуск - Всі програми - Microsoft Office - Microsoft Office Word». Відкриється документ. Спробуйте надрукувати текст в Word, набираючи його на клавіатурі. Вгорі документа представлені меню, панель інструментів, де можна визначити шрифт, розмір шрифту, інтервал між рядками і т.д. Під панеллю інструментів розташована лінійка, за допомогою якої регулюється відступ першого рядка і виступ іншої частини абзаців.
2
Надрукуйте текст Великі букви ставляться автоматично після точки і пробілу (широка клавіша знизу в центрі клавіатури). Якщо треба поставити велику букву всередині пропозиції, то натисніть одночасно Shift і клавішу з необхідною літерою. Щоб змінити мову введення, з російської на англійську і навпаки, натисніть клавіші Shift + Alt або Shift + Ctrl. Новий абзац створюється при натисканні клавіші Enter.
3
Збережіть документ На панелі інструментів клацніть правою кнопкою миші на значок «Дискета». У вікні, введіть назву файлу, виберіть папку для його збереження і клацніть «Зберегти». Також можна вибрати у верхньому меню «Файл - Зберегти» або натиснути на клавіатурі Shift + F12.
4
Наберіть текст у програмі «Блокнот» Виберіть «Пуск-Всі програми - Стандартні - Блокнот». Відкриється вікно для введення текст а. Тут надрукувати текст простіше, тому меню більш зрозуміло, ніж в Word, але менше різних функцій. Вид шрифту і його розмір можна визначити в меню «Формат - Шрифт». Заголовні букви, абзаци робляться так само, як і в програмі Word. Для збереження текст а натисніть «Файл - Зберегти» або кнопки Ctrl + S.