Як міняти повідомлення в Скайпі. Як міняти голос в скайпі.

Програма Skype, створена для спілкування між користувачами з будь-яких куточків планети, сьогодні дуже популярна. Безкоштовний, доступний і інтуїтивно-зрозумілий Skype для багатьох є фаворитом в питаннях організації голосового та відеозв'язку. Але не всі знають, що зручна ця програма і для обміну миттєвими повідомленнями . Skype має ряд корисних функцій, якими не можуть похвалитися багато аналогічні програми. Наприклад, можливість редагувати повідомлень.
Інструкція
1
Як прикро часом буває допустити дурну помилку або випадкову опечатку в повідомленні. А якщо ви ведете ділову переписку з колегою по роботі або клієнтом, подібні промахи і зовсім можуть коштувати вам репутації. Щоб вам не довелося писати додатковий пост з виправленням помилки або виправданням, в скайпі передбачена можливість швидкого редагування повідомлень.
2
Знайдіть повідомлення, яке вимагає правок. Клікніть по тексту правою клавішею миші. В меню виберіть пункт «Редагувати повідомлення». До речі, в разі необхідності, ви можете стерти повідомлення повністю, вибравши пункт «Видалити повідомлення».
3
В поле введення повідомлень ви побачите текст обраного послання. Під ним з'явиться жовтуватий фон. Це своєрідний сигнал, що ви перебуваєте в режимі редагування. Тепер вам потрібно просто внести необхідні правки і знову натиснути кнопку «Відправити». Повідомлення відобразиться в тому ж місці, під тією ж датою, але вже із внесеними змінами.
4
Якщо раптом ви з яких-небудь причин передумали редагувати повідомлення, то можете відразу натиснути Enter (або Ctrl + Enter) для відправки повідомлення, не вносячи жодних правок, або ж, клікнувши правою клавішею миші, вибрати у випадаючому меню пункт «Скасувати».
5
В Скайпі реалізована можливість створення конференцій для спілкування кількох людей одночасно. Організувати такий чат дуже просто. Скористайтеся командою «Контакти» - «Створити нову групу ...». Далі вам потрібно буде просто перетягнути у вікно конференції користувачів прямо зі списку ваших контактів.
6
Спілкування в конференції цікаво тим, що творець виконує функції модератора, тобто має можливість редагувати не тільки свої повідомлення, а й чужі. Якщо ви є творцем групи, то можете вибрати кліком правої клавіші миші будь-яке повідомлення будь-якого з учасників чату і відредагувати його точно так само, як редагуєте свої в режимі звичайного діалогу.
7
Програма Skype передбачає можливість редагування і видалення повідомлень будь-якої давнини. Але не забудьте, що при внесенні правок в повідомлення збоку від нього з'являється відповідний значок. Зробити це потай від співрозмовника у вас не вийде.
8
Дистанційні повідомлення редагувати не можна.