Як вибрати кращий банк для вкладення.

Щодня в засобах масової інформації ми бачимо рекламу різних банків . І кожен пропонує вигідні умови і хороші відсотки за вкладами. В такому розмаїтті ви дуже просто можете заплутатися і вибрати не те, чого очікуєте. При виборі кращого банку для вкладення грошей необхідно враховувати наступне.
Інструкція
1
Дізнайтеся детальну інформацію про банк. У разі якщо інформацію не вдасться знайти, варто насторожитися. Це означає, що справи цього банку ведуться не зовсім чесним шляхом. Крім того, інформація не повинна бути викладена незрозумілими фразами, в яких розібратися дуже складно.
2
Довіряйте свої заощадження великим банкам, їм не так страшно збанкрутувати. Звичайно, будь-який банк може «прогоріти», але великі цим страждають рідко.
3
Сходіть в офіс банку і зверніть увагу на обстановку, а також на обслуговування персоналу. У серйозному установі строго стежать за такими дрібницями, так як репутація понад усе.
4
Зайдіть на сайт Центробанку країни. Там ви можете знайти рейтинги абсолютно всіх банків країни. Це допоможе вам у виборі, так як дані рейтинги складають професійні аналітики фінансової сфери.
5
Порівняйте величини пропонованих процентних ставок у зв'язку з тим, що саме це - основний показник вашого майбутнього доходу.
6
Поговоріть з консультантами, які є в кожному банку. Вони повинні вам допомогти.
7
Визначте для себе, в якій валюті буде внесок, чи потрібні вам гроші до певного моменту часу. Дізнайтеся, чи існує можливість поповнення рахунку.
Зверніть увагу
Переважно, щоб банк не залежав від політичної сили, з огляду на те, що це несе можливі ризики, безпосередньо пов'язані з результатами виборів усіх рівнів, зміною влади в країні або в регіоне.Обратіте свою увагу на термін існування банку та його історію розвитку. Дізнайтеся про те, як він переживав кризові часи і на який термін видавалися ліцензії на здійснення банківських операцій. Дану інформацію ви зможете отримати в банку або в інтернеті.
Корисна порада
При виборі кращого банку для вкладу важливо знати все про банк і головне - чого ви очікуєте від даної установи і від вкладу, який збираєтеся внести.