Як відновити проїзний.

Паперові проїзні канули в лету кілька років тому. На зміну картонним карткам прийшли електронні проїзні і транспортні карти. В якості проїзного можна використовувати і соціальну карту. На відміну від своїх недосконалих попередників, ці модифіковані проїзні можна відновити у разі втрати. І, якщо відразу заблокувати загублену карту, гроші вам повернуться.
Інструкція
1
Якщо ви втратили проїзний, відразу зателефонуйте в Центр емісії електронних проїзних або в Центр емісії транспортних карт. Прямо по телефону карту заблокують. Нашедший вашу втрату не зможе нею скористатися, і гроші залишаться в цілості. Проїзний на метро блокують в Пасажирському агентстві метрополітену також по телефону. З цим питанням можна звернутися і до кас метро - там теж зможуть анулювати вашу карту.
2
Дізнайтеся по телефону, чи можна оплатити вартість нової карти прямо в Центрі емісії. Якщо ні, то вирушайте в банк. Ціна питання - близько 200 рублів.
3
Щоб відновити проїзний, зверніться в Центр емісії або Пасажирське агентство. Не забудьте взяти з собою паспорт і, якщо ви ще вчитеся, студентський квиток. Заповніть заяву на видачу нової карти - вкажіть в ньому унікальний номер загубленого проїзного, так званий PAN. Прикладіть до заяви квитанцію про оплату нової карти. Тут вас сфотографують і відразу оформлять проїзний. В деяких випадках оформлення може зайняти до двох тижнів. В цьому випадку вам видадуть тимчасовий проездной.Еслі писати заяву в диспетчерському пункті, кольорове фото потрібно принести з собою.
4
Студенти, що втратили разом з проїзним студентський квиток, повинні запевнити заяву в деканаті. Потім, вже з печаткою навчального закладу, знову повернутися в Центр.
5
Кошти, що залишилися на вашій втраченої карті, перейдуть на рахунок нової протягом 10 днів після блокування старого проїзного.