Як налаштувати firefox.

FireFox - один з найбільш популярних веб-браузерів, і таке ставлення користувачів цілком виправдано. Розглянемо процес установки і настройки цієї програми.
  1. Перш ніж налаштувати firefox, необхідно завантажити дистрибутив з http://gotofox.ru/page/download/. В нього також включено розширення від корпорації Google, добавляющее браузеру багато зручних функцій, таких як переклад веб-сторінок на льоту. Для завантаження знадобиться ознайомитися і погодитися з ліцензійною угодою.
  2. Запустіть завантажений дистрибутив. З'явиться стандартний майстер установки. Ніяких складнощів або особливостей при його роботі немає, просто дотримуйтесь вказівок програми.
  3. Запустіть firefox. Відкриється вікно настройки панелі інструментів Google. Усі пропоновані опції можна включити.
  4. Браузер цілком готовий до роботи. Щоб додатково налаштувати firefox можна за допомогою пункту меню Інструменти-Налаштування.
  5. Для прискорення завантаження браузера відкрийте властивості ярлика, яким він запускається, і на вкладці Об'єкт додаємо після шляху та імені запускається файлу рядок/Prefetch: 1 Це вкаже системі на необхідність проводити кешування, що вплине на швидкість завантаження позитивно.
  6. При мінімізації firefox в трей він за замовчуванням звільняє зайняту веб-сторінками пам'ять, а при розгортанні знову її резервує. Це дозволяє ефективніше використовувати пам'ять комп'ютера, але на слабких машинах може призводити до суттєвих затримок. Для відключення такої поведінки браузера відкрийте редактор налаштувань (введено about: config в адресному рядку), створіть параметр довічного типу з ім'ям confg.trim_on_minimize і встановіть його значення в false. Щоб зміни вступили в силу, браузер буде потрібно перезавантажити.
  7. Якщо бажано навпаки, максимально обмежити використання браузером оперативної пам'яті, створіть параметр browser.cache.memory.capacity і вкажіть обсяг пам'яті в кілобайтах, який йому дозволено використовувати. Для вступу настройки в силу також необхідний перезапуск програми.
  8. Параметр browser.cache.disc.parent_directory вкаже, де необхідно зберігати кеш сторінок. Розміщення їх на логічному (а краще - фізичному) диску, відмінному від системного, прискорить роботу і операційної системи, і самого браузера.