Як повернути слух.

Зниження слуху , а також і його кінцева стадія - глухота - можуть як розвиватися поступово, так і наступити раптово, за лічені хвилини або години. Причому оглухнути може і одне вухо, і обидва одночасно. Причин тому чимало - отит, інфекційні захворювання, сірчані пробки, неврит слухового нерва, лабіринтит, хвороба Меньєра та ін. Також часто спостерігається вікове зниження слуху .
Вам знадобиться
 • - антибіотики, фізіопроцедури;
 • - часник, камфорна олія;
 • - 10% -ний спиртовий екстракт прополісу, оливкова олія;
 • - спирт медичний 96% -ний, березові бруньки;
 • - березовий дьоготь, молоко.
Інструкція
1
При перших ознаках зниження слуху необхідно звернутися до фахівця-отоларинголога. Якщо це стало наслідком запальних процесів органів слуху , буде призначена необхідна терапія з використанням антибактеріальних препаратів. За результатами аудіограми встановлюється ступінь втрати слуху і способи можливого лікування. Нерідко найпростішою причиною зниження слуху є сірчана пробка, яка утворюється в слуховому проході.
2
Поряд з медикаментозним лікуванням і необхідними фізіопроцедурами скористайтеся також порадами народної медицини. При погіршенні слуху внаслідок невриту слухового нерва рекомендується наступний засіб. Розітріть в кашку зубчик часнику, додайте 4-5 крапель камфорного масла і добре розмішайте. Викладіть готову суміш в шматочок марлі і вставте її в хворе вухо. Тримайте до появи відчуття печіння, потім вийміть. Процедуру виконуйте щодня перед сном до одужання.
3
При старечої приглухуватості, перфорації барабанної перетинки рекомендується наступний засіб. Змішайте 10% спиртовий екстракт прополісу з оливковою олією в пропорції 1: 2. Добре стільком людям і просочіть в приготованому складі марлевий джгутик. Введіть в слуховий прохід і залиште на 24 години.
4
Зниження слуху супроводжує гострий середній отит. Чітко виражену протизапальну і анестезуючу ефектом володіє спиртова настоянка на березових бруньках. Візьміть 10 грам подрібнених березових бруньок і залийте їх 100 мл медичного спирту 96% -ного. Настоюйте протягом 14 днів у теплому місці. Намочивши ватяну турундочку в теплій настоянці, вставляйте в хворе вухо на ніч. Курс лікування - 15 днів.
5
Народна медицина рекомендує при приглухуватості приймати березовий дьоготь наступним чином. Розчиніть чайну ложку дьогтю в склянці теплого молока. Випийте протягом дня невеликими порціями в 6-7 заходження в проміжках між прийомами їжі. Курс - 45 днів.
Зверніть увагу
Якщо в результаті проведеного лікування слух не відновлюється, можливо, слід скористатися слуховим апаратом. Дослідження показують, що зниження слуху і небажання користуватися слуховим апаратом призводить до емоційної нестійкості, депресії, стресів, з'являються проблеми з концентрацією уваги.
Зниження слуху і його завершальна фаза - глухота - можуть розвиватися як поступово, протягом ряду місяців при захворюванні хронічним отитом, так і раптово, за кілька днів, а то й годин, - при гострому гнійному отиті. Вражатися можуть як обидва вуха, так і одне. Втрата слуху у багатьох випадках виліковна. Велику роль у лікуванні відіграють засоби народної медицини.
Вам знадобиться
 • - часник;
 • - камфорна олія;
 • - прополіс;
 • - спирт;
 • - рослинна олія;
 • - шавлія;
 • - лимон;
 • - мед.
Інструкція
1
Візьміть великий зубчик часнику, подрібніть його Часничниці, додайте 3 краплі камфорного масла і ретельно змішайте. Потім покладіть приготовлену суміш в марлеву серветку і вставте у хворе вухо. Процедуру виконуйте щодня на ніч, до повного одужання. Тримайте тампон до появи відчуття печіння, потім вийміть, а у вухо вставте ватний тампон до ранку.
2
Для приготування ефективного засобу відновлення слуху приготуйте два склади. Перший на прополісі, другий - на шалфее. Прополіс дуже ефективний засіб для лікування втрати слуху . Приготуйте 10% спиртову настоянку прополісу. Візьміть 10 грамів прополісу, остудіть його (в морозилці), щоб було легко подрібнити його, залийте 100 мл спирту медичного 90%. Вміст пляшки щодня збовтувати і через 10 днів профільтруйте.
3
Для приготування другого складу візьміть 10 грамів листя шавлії, подрібніть до порошкоподібного стану, засипте в пляшку темного скла і залийте 100 мл рослинного масла (кожного). Витримайте на водяній бані 2:00, настоюйте 7-9 днів у темному місці, щодня струшуючи пляшку, потім відфільтруйте.
4
Візьміть 10 мл приготовленої прополисной настойки, додавши до неї 20 мл шавлієвого масла, гарненько збовтайте до утворення однорідної маси. Потім поверніть марлеву турундочку і, намочивши в приготованому складі, введіть у слуховий прохід і залиште на 24 години. Процедуру виконуйте до повного відновлення слуху (7-14 днів).
5
Одночасно корисно щодня вживати лимони. Пропустіть кілограм лимонів разом з шкіркою через м'ясорубку, додайте 250 грамів меду і з'їдайте щодня по столовій ложці суміші на ніч.
Зверніть увагу
Отит може призвести до утворення щільної сполучної тканини, спайок, зрощень, що може викликати необхідність їх хірургічного розтину.
Корисна порада
Найчастіше отит викликає посилене виділення вушної сірки, яка утворює пробку, і, як наслідок, викликає втрату слуху.