Як в оренду взяти ларьок.

Будь-які відносини, пов'язані з орендою, регулюються главою №34 Цивільного кодексу РФ і оформляються за допомогою двостороннього договору між власником і орендарем. Щоб взяти в оренду ларьок, необхідно підшукати підходящий варіант і укласти зазначений документ.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - два листки формату А-4;
  • - свідки з документами.
Інструкція
1
Знайти відповідний варіант ви зможете, якщо звернетеся в агентство нерухомості або ознайомитеся з інформацією в місцевих газетах і на телебаченні. Домовтеся з власником ларька про зустріч, на якій ви обговоріть всі ваші запитання, що стосуються можливості оренди, вартості та інших умов.
2
Якщо усна домовленість вас влаштовує, приступайте до письмового оформлення договору. При укладанні документа вам будуть потрібні два аркуші паперу формату А-4, ручка, паспорт власника і ваш, два свідки з боку власника та орендаря з документами, що засвідчують особистість.
3
Перед укладенням договору ознайомтеся з правовстановлюючими документами на ларьок. Оформляти договір оренди можна з власником або нотаріально довіреною особою власника. Якщо перед вами знаходиться орендар, він зобов'язаний отримати нотаріальний дозвіл від власника, щоб мати можливість здати ларьок в суб оренду .
4
Безпосередньо в договорі вкажіть всі пункти, що регулюють відносини. Договір повинен містити вступну частину, коли, хто, з ким, де і з приводу чого уклав документ. Обов'язково вказувати адресу, найменування та номер правовстановлюючих документів.
5
В основній частині вкажіть терміни, суму, способи оплати за оренду ларька, дозвіл на використання. Наприклад, якщо вам в оренду здали ларьок для дрібної роздрібної торгівлі, ви зобов'язані продавати тільки дрібний роздріб. При перепрофілюванні виду діяльності вам доведеться отримувати дозвіл у власника або відразу вказати умову, що ларьок буде використаний під торгівлю, профіль можна не вказувати. У цьому випадку ви самостійно зможете вирішити, будете ви торгувати роздробом або влаштуєте в приміщенні точку, яка торгує вином або пивом на розлив.
6
Додаткові умови ви можете вказувати або обійтися без них. Якщо виникнуть розбіжності, суд буде виходити з вказівок глави №34 ГК РФ.
7
Внизу документа поставте підписи, дату, попросіть розписатися і вказати паспортні дані присутніх свідків.
8
Договір, укладений на термін більше 12 місяців, підлягає державній реєстрації в регіональній реєстраційній палаті.