Як на dvd записати кілька фільмів. запис з комп'ютера на диск стиснення файлу.

Якщо вам необхідно створити DVD-диск із фільмами, то можна скористатися спеціальною програмою. Такий спосіб дозволяє економити місце на жорсткому диску, крім того, записаний диск можна буде пізніше подивитися на будь-якому носії, що підтримує даний формат.
Інструкція
1
Скачайте програму Nero Burning ROM і встановіть її на свій комп'ютер. Після запуску вставте в привід порожній DVD-диск і почніть створення нового проекту для його записи. Щоб зробити це, виберіть у головному меню пункти File і New. Потім ви побачите діалогове вікно для створення вашого проекту.
2
Далі вам знадобиться задати деякі параметри. У правій частині вікна розташовується меню. Виберіть у ньому пункт DVD, а трохи нижче клікніть на рядок під назвою DVD-ROM. Натисніть на кнопку New.
3
У вікні File Browser відкрийте ту папку, в якій зберігаються фільми для запису. Всі вони будуть відображатися у вікні перегляду файлів. До речі, якщо обрані фільми знаходяться в різних папках, просто додайте їх по черзі.
4
Тепер просто перетягніть вибрані файли у вікно створеного проекту. Після цього можете приступати безпосередньо до записування фільмів на DVD-диск: клікніть на пункти Recorder і Burn Compilation.
5
Далі на екрані з'явиться вікно запису диска. Зверніть увагу, що ви можете замінити стандартну назву диска на будь-яке інше. Для цього перейдіть до вкладці Label, а потім - до поля Disc name. Перевірте, про всяк випадок, всі встановлені раніше параметри.
6
Щоб почати запис обраних фільмів , натисніть на графу Burn. Згодом ви зможете побачити весь процес запису на DVD-диск. Він буде відображатися протягом 5-10 хвилин (все залежить від того, яка кількість файлів ви вказали: чим більше їх обсяг, тим більше часу вам знадобиться).
Корисна порада
Пам'ятайте, що обсяг вашого диска обмежений і що ви зможете записати тільки якесь певне кількість фільмів. Дізнатися про те, наскільки вже заповнений DVD-диск, можна за допомогою спеціальної смужки-індикатора, вона розташована в нижній частині вікна. І якщо вона раптом стане червоною, то це означає, що ви повинні видалити частину матеріалів, інакше запис буде неможлива.