Як знайти вулицю в Києві.

Столиця України активно розвивається, але при цьому ретельно береже традиції та свідоцтва стародавньої культури. Саме це притягує величезну кількість туристів, яка зростає з кожним роком. Але їхній відпочинок деколи ускладнюється пошуком тієї чи іншої вулиці в місті.
Інструкція
1
Зверніться до працівника готелю, що сидить на ресепшені У тому випадку, якщо ви зупинилися в готелі, найкращий спосіб дізнатися про місцезнаходження потрібної вам вулиці - поставити запитання киянам, які працюють в ній. По-перше, вони знають місто і, швидше за все, відразу ж підкажуть потрібну інформацію. По-друге, в їх розпорядженні є комп'ютери і карти, які допоможуть у разі незнання конкретної вулиці. Більшість туристичних об'єктів широко відомі, тому проблем з їх пошуком у вас не виникне.
2
Запитайте поради у перехожих Якщо знайти вулицю вам знадобилося тоді, коли ви вже залишили свій готель, не соромтеся звертатися до городян. Кияни славляться дружелюбністю, тому в допомоги вам не відмовлять. Російська мова розуміють повсюдно, правда, відповідь в 90 відсотках випадків буде звучати українською.
3
Зверніться до карти Гуляючи по Києву в якості туриста, подбайте про покупку паперової карти невеликого формату (кишенькові варіанти ви знайдете в сувенірних крамницях і книжкових магазинах). Знаючи своє місцезнаходження і маючи назву вулиці, вам буде досить просто зорієнтуватися. Крім цього, карта допоможе у вказівці шляху тими ж перехожими.
4
Загляньте в інтернет Популярні сервіси Гугл Мепс і Яндекс.Карти (maps.google.ru/і maps.yandex.ru/) надають можливість знайти потрібну вулицю і навіть будинок, просто ввівши назву в рядок пошуку. Крім цього, ви можете позначити своє місцезнаходження, і програма сама побудує для вас маршрут. Якщо у вас під рукою немає компактного нетбука або планшета, звертайтеся в інтернет-салони або ж до офіціантів в кафе, які за випиту в закладі чашечку кави дозволять скористатися робочим комп'ютером.
5
Не забувайте про телефон Ваш телефон, швидше за все, має можливість виходу в інтернет одним з різних способів (WiFi, 3g). Скористайтеся їй для виявлення вашого місця розташування і пошуку потрібної вулиці.
6
Візьміть таксі Якщо всі пошуки не увінчалися успіхом, витратьте на таксі. Вони оснащені лічильниками, так що зайвого ви не заплатите. Крім знань водія, допомогу надасть і навігатор, на який завжди можна покластися.
Корисна порада
Намагайтеся всюди брати з собою електронний пристрій, який має функцію виходу в інтернет. Воно допоможе у випадку, якщо ви заблукаєте або не зможете знайти потрібний вам будинок (або саму вулицю).