Як витягти фото.

Нерідко буває так, що для будь-якої роботи, фотомонтажу або верстки друкованого видання вимагається картинка або фотографія, яка є тільки у вбудованому в інші редактори вигляді. Верстальники та дизайнери ламають голову, як витягти фотографію з Microsoft Word, презентації Power Point і PDF-документа, і часто так і не приходять ні до якого рішення, в той час, як витягти будь-яке зображення з цих файлів можливо.
Інструкція
1
Один із способів вилучення зображень з даних типів документів - це програма Office Image Exporter, що дозволяє отримати з файлу фотографію в графічному форматі без втрати якості. Встановіть та запустіть програму, і в віконці зі списком форматів виберіть JPEG. У вікні Export file name вкажіть Image.
2
Потім в рядку Select Folder вкажіть папку, в яку потрібно зберегти витягнуті фотографії, і після цього натисніть Open, щоб відкрити документ, в якому знаходяться необхідні зображення. Після того, як програма закінчить перетворювати файл у фотографії, всі зображення опиняться в папці, названої аналогічно вихідного документу.
3
Є і другий спосіб витягти фотографії з Word-документа, для якого не потрібна додаткова програма. Для цього відкрийте doc-файл, в якому знаходяться потрібні фотографії, і збережіть його у вигляді веб-сторінки. Відкрийте в меню Файл, а потім натисніть «Зберегти в форматі HTML».
4
Вкажіть шлях збереження сторінки, а потім пройдіть після збереження в потрібну директорію. Сама веб-сторінка вам не потрібна, тому відразу заходите в супутню їй папку з файлами (files.html). Серед них ви знайдете свої зображення, які будуть сконвертовані в формат PNG без втрати якості, і їх розмір буде зменшено автоматично. Згодом ви можете перекодувати файли в BMP або JPEG.
Коли з документа PDF потрібно виділити певні сторінки, у непрофесійних користувачів виникає питання, яким способом можна це зробити. Варіантів для вирішення даного завдання декілька.
Вам знадобиться
  • - документ у форматі pdf;
  • - одна з перерахованих програм:
  • - Adobe Acrobat Professional,
  • - Adobe Reader,
  • - PDFCreator,
  • - Pdf995 Printer Driver,
  • - «Фотошоп».
Інструкція
1
Щоб «витягнути» сторінку з файлу в форматі PDF, найпростіше зберегти копію потрібного документа і за допомогою функцій редагування виділити непотрібні сторінки і видалити їх, залишивши тільки необхідні.
2
В програмах Adobe Acrobat Professional або Adobe Reader в меню «Файл» виберіть пункт «Друк», вкажіть потрібні сторінки, формат, параметри друку і шлях збереження файлів.
3
Також для цих цілей можна скористатися спеціальними програмами-принтерами, призначеними для конвертації pdf-документів. Ці програми дозволяють створити в систему комп'ютера віртуальний принтер, який миттєво перетворює відправлений для друку документ в pdf-формат. В інтернеті їх достатньо. Скачайте будь-яку і користуйтеся їй в міру необхідності. Наприклад, непогано в цьому плані зарекомендували себе PDFCreator, Pdf995 Printer Driver.
4
Скачайте і встановіть одну з програм, після чого відправте на неї для друку необхідний pdf-файл. Потім в параметрах друку відзначте номери тих сторінок, які необхідно зберегти в документі. Сторінки, які потрібно видалити, не вказуйте. Після цього відкрийте створений таким чином РDF-документ і перевірте правильність даного методу. Непотрібні вам сторінки не увійдуть в файл, що й потрібно було зробити.
5
Ще в якості додаткового варіанту можна використовувати програму «Фотошоп». Для цього перетягніть документ в програму. Потім у вікні, виберіть потрібну вам сторінку. Збережіть її окремим файлом і користуйтеся.
6
Також можна спробувати зробити скріншот потрібної вам сторінки документа. Але в цьому випадку сторінка файлу збережеться в форматі зображення.