Як провести весняні канікули з сім'єю.

Весняні канікули - довгоочікувана і радісна подія в житті школяра. Вони припадають на початок весни, коли організму, як ніколи, необхідний відпочинок і можливість відновити сили. Добре, якщо і батьки зможуть взяти на цей час відпустку і провести весняні канікули усієї сім'єю.
Інструкція
1
Якщо є можливість, то краще виїхати з міста. Оптимальний варіант - тепле море або захоплююча екскурсійна поїздка. Не обов'язково їхати за кордон, можна відправитися на екскурсію по сусідніх містах, з'їздити в ті місця, які вам давно хотілося подивитися, відвідати родичів або друзів.
2
Можна купити путівку в заміський будинок відпочинку, але в цьому обов'язково уточнюйте, які додаткові послуги надає заклад. Навряд чи вам ранньою весною сподобатися виявитися відрізаними від цивілізації в пансіонаті, де з розваг гостям наданий тільки чорно-білий телевізор, сніданок, обід і вечерю.
3
Відмінний варіант - відпочинок в Краснодарському краї. Звичайно, для морських купань ще зарано, але ви зможете подихати чистим цілющим повітрям, насолодитися теплом, з'їздити на захоплюючі екскурсії.
4
Можна з добре відпочити і в своєму місті. Початок весни не надто комфортний час року в Росії. Зазвичай ще не розтанув сніг, досить сльотаву, але вже гріє сонечко. Не забувайте про необхідність дихати свіжим повітрям і обов'язково вибирайтеся всій родині на прогулянку в парк.
5
Для повноцінного відпочинку важливі враження. Зазвичай в дні весняних канікул проводять різні дитячі ранки та вистави. Обов'язково купіть квитки - спільні походи в театр або в цирк дуже зближують сім'ю. Можна відправитися в кіно, посидіти в дитячому кафе або кафе-морозиво, сходити в зоопарк або ботанічний сад.
6
Зараз багато спортивних центрів, в яких можна провести час всією сім'єю: поплавати в басейні, позайматися на тренажерах, пограти у волейбол, теніс або футбол. Пошукайте заклад, який дає знижку в ранкові години, додаткова економія ще більше підніме вам настрій.
7
Плануючи сімейний відпочинок у весняні канікули , постарайтеся, щоб кожен день у вас було якесь цікаве подія. Ви зможете набратися вражень, відпочити, і довго будете згадувати ваші сімейні весняні канікули .