Як включити кешування. Як включити автоматичне керування кешем.

Всі сучасні браузери мають кеш, що дозволяє зберігати деякі елементи відвіданих сторінок. При повторному відвідуванні ресурсу ці елементи беруться з кеша, що економить трафік і робить завантаження сторінок більш швидкою. Якщо кеш в настройках браузера відключений, його необхідно включити.
Інструкція
1
Якщо ви працюєте з Internet Explorer, для перегляду налаштувань кешу відкрийте: «Сервіс» - «Властивості оглядача» - «Загальні». В розділі «Тимчасові файли Інтернету» натисніть кнопку «Параметри». У вікні, ви можете встановити розмір кеша і параметри перевірки оновлень сторінок.
2
Тому, хто користується браузером Opera, для настройки кешу слід відкрити: «Сервіс» - «Загальні настройки» - «Розширені» - «Історія». Встановіть: кеш в пам'яті - «Автоматично», розмір дискового кешу - в районі 50-100 Мб, перевіряти документи і зображення - «Ніколи».
3
Браузер Mozilla Firefox управляє кешем автоматично, тому він не потребує налаштуваннях. Якщо ви все-таки хочете змінити параметри кешу, слід відкрити: «Інструменти» - «Налаштування» - «Додатково» - «Мережа». Ви можете відключити автоматичне керування кешем і призначити його розмір на свій розсуд.
4
У браузері Google Chrome кеш включений за замовчуванням, штатних налаштувань для зміни його параметрів немає. Проте, є можливість вказати розмір кешу шляхом редагування ярлика, розташованого на робочому столі. Клікніть ярлик правою кнопкою мишки, виберіть «Властивості». У вікні, вам потрібна рядок "Об'єкт" - допишіть в її кінці, після chrome.exe, прапор --disk-cache-size = 104857600. Збережіть зміни. В даному прикладі розмір кешу буде обмежений ста мегабайтами. Браузер слід запускати за допомогою ярлика.
5
Варто відзначити, що не у всіх браузерів кеш працює однаково ефективно. Гіршим можна назвати кеш IE, кращим - кеш Opera. Але навіть у Опери немає можливостей для його тонкої настройки. Якщо вам важлива хороша робота кешу, встановіть безкоштовну програму Handy Cache. Це кешуючий проксі-сервер: розташовуючись на порту 8080, він пропускає через себе весь вхідний і вихідний трафік. Програма має дуже розвинені настройки, з її допомогою ви зможете не тільки економити близько 40-60% трафіку, а й ефективно боротися з рекламою.
Кеш браузера - обсяг його оперативної пам'яті, в яку потрапляє інформація про всі відвідини інтернет-сайтів, переглянутих на них зображеннях і завантажених медіафайлів.
Інструкція
1
Багатьом знайома ситуація, коли сайт погано завантажується, або коли дорогий інтернет-трафік «з'їдає» гроші за перегляд часом непотрібних зображень або завантажуваних сторінок. Щоб знизити обсяг вхідного трафіку і прискорити завантаження інформації, існує кеш браузера. Всі відкриті в інтернеті сторінки зберігаються в кеші, завдяки чому при повторному відкритті сайту з того ж браузера сторінка буде завантажуватися не напряму з інтернету, а відкриється завдяки пам'яті браузера. Можливо, при користуванні різними сайтами ця функція малозначима, проте часто відвідувані сторінки і інформація завантажуються з кешу, а значить, економлять завантаження і споживання вхідного трафіку.
2
За замовчуванням пам'ять кеша активована на кожному браузері, проте користувач може самостійно змінити настройки. Якщо ви колись відключали автоматичну пам'ять кеш, має сенс знову почати користуватися цією функцією, при цьому відрегулювавши її параметри.
3
Активація запам'ятовування кеша в браузері Opera знаходиться в папці «Загальних налаштувань», відкрийте її через «Меню» веб-оглядача. Ви також можете задати цю команду поєднанням клавіш «Ctrl + F12». В папці «Настройок» відкрийте вкладку «Розширені». У лівій колонці знайдіть і клікніть на розділ «Історія».
4
Налаштування кеша є індивідуальними для кожного користувача і підбираються з урахуванням його потреб. Однак існують прості рекомендації для більшості користувачів. Краще не перезавантажувати пам'ять браузера більш ніж 1000 адрес, тим більше якщо ви активуйте функцію «Пам'ятати вміст відвіданих сторінок» (що бажано для скорочення часу завантаження сторінки). Увімкніть «Кеш в пам'яті», виберіть потрібну кількість інформації, що запам'ятовується або зупиніться на графі «Автоматично». Дисковий кеш не варто перезавантажувати, адже він задіює вільне місце на системному жорсткому диску Вашого комп'ютера. Поставте галочку у графи «Очищати при виході», якщо ви хочете видаляти з кешу обсяг відвіданих сторінок. Однак якщо ви день у день заходите на одні й ті ж сайти, не варто очищати кеш щодня, адже так само щодня він наповнюватиметься. Очищайте кеш вручну, приблизно склавши графік її заповнення: у кожного користувача він індивідуальний і залежить від того, як багато він користується інтернетом.
5
Щоб попрацювати з настройками кеша в браузері Mozilla Firefox, натисніть на кнопку «Меню» і відкрийте розділ «Настройки». Відкрийте розділ «Дополнітельтние». Налаштування кеша знаходяться у вкладці «Мережа».
6
Щоб налаштувати кеш в браузері Google Chrome, натисніть на кнопку «Настройок» і в контекстному меню виберіть розділ "Інструменти", а в ньому - «Видалення даних веб-перегляду». Також цей пункт меню відкривається по команді «Ctrl + Shift + Del».