Як вибрати залізну дорогу.

Іграшкова залізниця - відмінний подарунок для дитини, особливо для хлопчика. Він з великим інтересом будуватиме залізничні колії, розставляти станції, мости і дерева і відправляти поїзд в подорож.
Інструкція
1
В магазинах представлений досить обширний вибір іграшкових залізниць. Їх виготовляють з різних матеріалів: пластика, заліза, дерева. Залізниці бувають на батарейках, електронними, на радіоуправлінні, оформленими в сучасному або ретро-стилі.
2
При виборі іграшки враховуйте вік дитини. Для маленьких дітей виберіть просту модель з пластмаси або дерева з великими деталями. Цілком достатньо буде паровоза з двома або трьома вагончиками і одним рейковим кільцем. Малюкам не потрібні моделі на батарейках, їм набагато цікавіше самим катати потяг по рейках.
3
Дітям постарше купите залізну дорогу з великою кількістю додаткових деталей і елементів. В набір, крім самого поїзда і залізничного кільця, можуть входити платформи, станції, будинки, дерева, розвідні мости, залізничні знаки і фігурки людей. З подібних моделей можна зібрати декілька різних варіантів залізниць.
4
Знайте, що ціна іграшкової залізниці в чому залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена. Залізні моделі з безліччю додаткових елементів будуть коштувати на порядок дорожче пластмасових аналогів. Недешево обійдуться та іграшки на радіоуправлінні або оформлені в стилі ретро.
5
Не сумнівайтеся в користі цієї покупки. Гра із залізницею досить захоплююче заняття для дитини. Крім того, ця гра виконує ще й розвиваючу функцію. Будуючи залізну дорогу , дитина розвиває фантазію, координацію рухів, образне й просторове мислення. В залізну дорогу можна грати колективно, виконуючи ролі машиністів поїзда, пасажирів, залізничних робітників або касира, який продає квитки. Придумуючи різні сценарії гри, дитина розвиває фантазію, а також весело і з користю проводить свій час.
Залізниця - універсальна іграшка, яка підходить як хлопчикам, так і дівчаткам. При виборі іграшкової залізниці дуже важливо враховувати як вік, так і темперамент малюка, щоб вона була цікавою як можна довше і не виявилася зламаною в перший же день.
Інструкція
1
Для малюків від року до трьох років вибирайте найпростіші моделі, без складних механізмів. Не варто купувати поїзд, що видає гучні звуки або з яскравою ілюмінацією - він може налякати дитину. Звичайно, паровоз повинен бути яскравим, барвистим, може бути, навіть із забавним личком. Не варто купувати поїзд на батарейках - малюкові цікаво катати його самому.
2
Нехай деталі будуть великими і міцними, всі рухомі частини - максимально простими. Спробуйте оцінити, чи зможе малюк впоратися з іграшкою самостійно. Один з кращих варіантів для цього віку - інерційний паровоз або поїзд, який буде легко котитися навіть від невеликого поштовху.
3
Дітям старше трьох років буде цікавіше модель залізниці з різними перемикачами, переведенням стрілок, звуками, світловою сигналізацією. Завдяки перемикачам і різним механізмам у дитини розвиватимуться мислення і логіка. Дітям цього віку краще купити потяг на батарейках або акумуляторах.
4
Ваш малюк оцінить, якщо в комплект входитимуть різні станції, будинки, дерева, розвідні мости. Чим більше буде можливостей змінювати параметри гри, тим довше вашій дитині буде цікава залізниця.
5
Спробуйте знайти модель з навчальними елементами - з вагонами різного кольору, з пронумерованими вагонами. Якщо в вагончики можна буде посадити інші іграшки (тварин, ляльок), дитина буде навчатися складним рольовим іграм. Така іграшка буде не тільки приємною, але і корисною.
6
Для дітей більш старшого віку вибирайте найбільш реалістичну залізницю, яку зможете знайти. Іграшка буде цікава лише в тому випадку, якщо вона максимально точно відтворює світло, звук, видає пар. Добре, якщо поїзд буде на радіоуправлінні. Велике значення має можливість міняти рельєф місцевості, форму полотна залізниці, положення станцій та мостів.