Як вибрати круїз по Середземному морю.

Морський круїз - це, насамперед, чудовий відпочинок. Хто ж не мріє зійти на борт величезного білосніжного лайнера і відправитися по морях і океанах, щоб побачити нові країни? Середземномор'ї - ідеальний вибір для подібного подорожі. Тут зародилося безліч цивілізацій, релігій, перетинаються культури сучасного і древнього світів.
Інструкція
1
Середземне море своїми водами омиває двадцять одну державу. По Середземному морю круїз и тривають приблизно від 7 днів до трьох тижнів. За цей час можна дійсно багато всього цікавого побачити - барвисті і яскраві національні риси, романтичні природні пейзажі, що хвилюють види, екзотичні узбережжя і багато іншого.
2
Тому перш ніж купити круїз , визначтеся з тривалістю відпочинку і портом відплиття і прибуття. Вам повинно бути зручно добиратися туди і назад. Подумайте, скільки країн ви б хотіли побачити, не намагайтеся охопити якомога більше. Подивіться в інтернеті всі можливі варіанти. Зараз багато сайтів, які допомагають вибрати відповідні варіанти. Безумовно, краще замовляти круїз безпосередньо на сайті власника судна, без посередників. Але для цього необхідний певний рівень знання іноземних мов, та й питанням віз доведеться займатися самостійно.
3
Все круїз ниє лайнери, незалежно від розміру, надають послуги: екскурсії в портах, куди заходять за маршрутом круїз а, рясне харчування, розваги, розміщення. Ключову роль при виборі круїз а грає ціна. Вона дає уявлення про те, якими будуть ваша каюта, обслуговування і харчування, рівень розкішності корабля, якого кола буде в даному круїз е більшість пасажирів. Будьте обережні, величезні знижки, які пропонують круїз ниє компанії, можуть означати зниження рівня обслуговування або мають місце спочатку нереально завищені ціни.
4
Середні кораблі на відміну від великих лайнерів більш маневрені. При заході в невеликі порти Егейського і Середземного морів це вагомий аргумент. Середні кораблі завдяки осаді і розмірам, на відміну від маленьких, в море більш стійкі. А розміщення на них дуже різноманітно: від величезних люксів, що мають персональних дворецьких, до крихітних внутрішніх кают.