Як повернути листи на Яндекс. Як відновити папки в пошті яндекс.

Електронна пошта може використовуватися для ділової або дружньої переписки. Але найчастіше разом з корисною інформацією на неї надходить спам, разом з яким помилково можна видалити і важливі листи . Тоді постає питання про те, як їх можна відновити.
Інструкція
1
Електронна пошта побудована аналогічно операційної системи комп'ютера. При видаленні будь-яких папок, файлів або ярликів, вони не зникають безповоротно і потрапляють в спеціальну папку під назвою «Кошик». Для відновлення листи в електронній пошті на «Яндекс" знайдіть папку «Видалені», распологайся в лівій частині сторінки, і відкрийте її. Виберете потрібне для відновлення лист і виділіть його, поставивши галочку у віконці поруч з адресою відправника. Якщо необхідно, виділіть декілька листів.
2
Натисніть кнопку «Перемістити», що знаходиться у верхній частині папки «Видалені». Потім виберете папку, в яку бажаєте відновити відмічені листи . Підтвердіть свої дії, натиснувши кнопку ОК.
3
Зайдіть в настройки папки «Видалені» вашої поштової скриньки на «Яндекс». За замовчуванням всі видалені листи зникають безповоротно після кожного виходу з електронної пошти. Щоб цього не відбувалося, і ви мали можливість при необхідності відновлювати видалені листи , вкажіть в налаштуваннях, щоб вони віддалялися тільки вручну.
4
Якщо ви вже видалили потрібний лист з папки «Видалені», на жаль, відновити його буде неможливо. Крім того, поштовим сервісом «Яндекс» передбачений певний термін зберігання листів в папці «Дистанційні», після чого вони автоматично звідти зникають.
5
Попросіть адресата, від якого вам надійшов лист, переслати вам копію, найчастіше відправлені листи зберігаються у відповідній папці в пошті, тому праці це не складе.
6
Якщо відправник не має можливості переслати вам копію листи , спробуйте звернутися в службу технічної підтримки електронної пошти «Яндекс». Для цього заповніть відповідну форму запиту з поясненням своєї проблеми. Через кілька днів від адміністрації вам надійде відповідь. Однак не сподівайтеся, що лист вам буде повернуто неодмінно, оскільки кожен день через поштовий ресурс проходить декілька тисяч листів, і відновити вашу кореспонденцію буде вкрай складно.