Як знайти недорогий автомобіль. потрібна людина щоб підібрав машину в Кореї.

Якщо ви обмежені в бюджеті на покупку машини і не ставите метою купити певну модель, вам значно простіше. Адже пошук відповідного варіанту безмежний, а значить, є шанс купити хорошу машину за невеликі гроші. Ось тільки на пошук такого вигідної пропозиції може піти чимало часу.
Інструкція
1
Шукайте ті оголошення, в яких зазначено, що машина продається терміново. Значить, або господар потребує грошей, або він вже купив іншу машину, а стара, наприклад, займає місце на парковці. У цьому випадку у вас є шанс поторгуватися і отримати велику знижку. Але вам треба показати продавцеві, що ви готові купити машину сьогодні, гроші у вас є, і якщо він не зробить знижку, ви пошукаєте інший варіант. Але занадто занижена ціна на дану модель повинна вас насторожити. Можливо, машина має серйозні технічні недоліки або кримінальне минуле.
2
Пошукайте автомобіль в гаражних комплексах. Напевно там є літні власники, які самі вже не водять машину. При цьому сама машина буде нехай і «забутого» року випуску, але в ідеальному доглянутому стані, що, звичайно, для автомобіля важливіше. Ви можете запропонувати власнику якусь суму грошей, цілком привабливу, але трохи нижче реальної вартості машини.
3
Вигідне придбання можна зробити і близько відділів ГИБДД, де відбувається реєстрація автотранспорту. І хоча такі місця окуповані «перекупниками», можна пошукати власника машини, який знімає її з обліку для продажу. Невелику знижку у господаря машини можна отримати саме за оперативність покупки.
4
Слідкуйте за пропозиціями офіційних дилерів, якщо ви хочете купити новий автомобіль . У грудні-січні відбувається традиційна розпродаж нових машин, що минає. Вибір кольорів і комплектацій буде, звичайно, невеликий. Зате знижки можуть досягати 50-80 тис.
5
Придивіться до майданчиків, на яких стоять машини, прийняті автосалоном по системі trade-in. Такі автомобілі стоять зазвичай дорожче, ніж у частих продавців. Але серед автомобілів можуть попастися і ті, які стоять на майданчику вже кілька місяців. На такі машини салон починає істотно знижувати ціни, адже треба звільняти місце для інших машин, та й у програші салон не залишиться - викуповуються машини завжди за мінімальною вартістю.