Як знайти новий бізнес.

Підприємець мимоволі задається питанням: де знайти ідею для бізнесу . Ринок послуг і товарів настільки переповнений, що споживача мало чим можна здивувати, але якщо замислитися, можна зробити висновок, що незачеплених областей ще досить багато. Головне - у правильному напрямку подивитися!
Інструкція
1
Озирніться, подивіться навколо себе. Наприклад, Ленс Фрайд, сидячи вдома і спостерігаючи у вікно за віндсерферами, вирішив створити такий плеєр, з яким можна було б занурюватися під воду. А Артур Бланк придивився до тієї компанії, в якій працює, і зі своїм другом створив бізнес з надання допомоги в домашньому ремонті. Можливо, невикористана ідея знаходиться прямо у вас «перед носом», але ви не акцентуйте на ній увагу.
2
Для пошуку ідеї ви можете звернутися до досвіду американських підприємців. Природно, що зв'язатися з ними напряму буде проблематично, та й затратно. Тому скористайтеся всесвітньої глобальної мережею. Тут же ви можете знайти і приблизні витрати, доходи і термін окупності проекту.
3
Постарайтеся знайти ідею в тому напрямку, який вас цікавить. Наприклад, якщо ви любите дітей, та до того ж маєте педагогічну освіту, недоцільно відкриватиме компанію, що займається організацією весіль, наприклад. Можливо, вам варто розглянути ідею створення бізнесу , який пов'язаний з проведенням дитячих заходів.
4
Проведіть маркетингові дослідження в тому місті, в якому ви хочете займатися бізнесом. Для цього ви повинні в першу чергу подивитися віковий рівень населення в регіоні. Припустимо, у вашому місті переважає молодь. В цьому випадку доцільно відкрити якесь місце розваг.
5
Уважно подивіться на пропоновані організаціями товари та надані послуги. «Увімкніть» фантазію. Припустимо, в вашому регіоні існує безліч різних театрів - драматичний, музичний, театр ляльок і т.д. Провівши маркетингові дослідження, ви виявили, що у вашому районі багато глухих людей. Організуйте театр для глухих.
6
Якщо ж ви не можете придумати щось нове, зверніться до франчайзингу, тобто придбайте право користування торговою маркою у відомої компанії. Разом з цим правом ви повинні будете дотримуватися цінову та рекламну політику.