Як намалювати коня олівцем.

Кінь, завдяки своїй силі і стрімкості, є уособленням природних інстинктів і неприборканих пристрастей. Це типовий символ потужної влади, мужності і родючості. Жвавий кінь в різних традиціях являють собою прообраз вогню, світла, вітру і морської піни. Щоб правильно відобразити на папері характер тварини, не зайвим буде уважно поспостерігати за ним.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу
  • - олівець
  • - ластик
  • - ілюстрація із зображенням тварини
Інструкція
1
Визначте положення коня на папері і зробіть начерки тонкими лініями. Намалюйте тулуб. Задайте його контури за допомогою овалів і кіл. Якщо кінь стоїть до вас передом, позначте двома овалами половинки грудної клітки. Визначте те місце, де шия переходить в грудну клітку, позначте голову.
2
Також за допомогою витягнутих овалів намітьте контури ніг. Щоб пом'якшити позу, зробіть передні ноги злегка розставленими в сторони. Кружальцями намітьте коліна, потім - щиколотки. Уважно придивіться до того, що у вас вийшло. Якщо малюнок не сподобався, змініть деякі деталі, наприклад, положення ніг, нахил або поворот голови і т.д.
3
Прорисуйте м'язи. Для того щоб зрозуміти і безпомилково визначити, де слід прокласти їх основні лінії, розгляньте фотографії та ілюстрації, на яких тварина зображена в русі.
4
Зробіть начерк кола для щоки коня і невеликого овалу - для морди. Останній повинен бути на половину менше, ніж коло щоки. З'єднайте щоку і рот з лініями лоба і щелепи. Намітьте вуха, уточніть шию.
5
Відкладіть по лінії, що йде від вух до носа одну третину. У цій області напишіть маленькі овали для очей. Прорисуйте морду коня , створіть вилиці, лінії рота і ніздрі. Напишіть волосся, що звисають на лоб, а потім опрацювати гриву.
6
Відтінятимете перенісся, область навколо очей і щелепи. За допомогою штрихування виділіть м'язи морди і шиї, зробіть вигляд чола твердим.
7
Якщо ви хочете зобразити голову в фас, починайте побудова з витягнутого прямокутника, представляючи їм щелепу тварини. Потім додайте маленький прямокутник для позначення морди. Намітьте лінію розташування очей, також в 1/3 частці голови. Намалюйте коло для лоба і позначте вуха.
8
Позначивши за допомогою невеликих овалів очі й ніздрі, проведіть від внутрішніх кутів очей дві лінії до точки між ніздрями і дві лінії до центру лоба. Отримана в результаті форма алмаза стане визначальною в побудові морди коня . Виконайте на ній відблиск.