Як лікувати приховані інфекції.

Розвиток діагностики в кінці XX - початку XXI століть привело до виявлення нових статевих інфекцій, про які раніше широкі верстви населення навіть не здогадувалися. Хламідіоз, уреаплазмоз, генітальний герпес, мікоплазмоз, папіломавірус, цитомегаловірусна інфекція та інші захворювання, які викликає 31 вид збудників, отримали назву прихованих інфекцій або інфекцій, що передаються статевим шляхом. Це група підступних хвороб, які неможливо діагностувати без спеціальних досліджень.
Вам знадобиться
  • - «Тетрациклін», «Доксициклин», «Сумамед», «Джозоміцін», ферменти, імуномодулятори;
  • - фізіопроцедури;
  • - вітамінотерапія, гепатопротектори;
  • - насіння льону, листя мати-й-мачухи, корінь алтея, корінь оману, корінь солодки;
  • - квітки ромашки аптечної, корінь солодки, трава череди, шишки вільхи.
Інструкція
1
У початковій стадії ці захворювання протікають безсимптомно, тому багато жінок звертаються за допомогою в медичний заклад вже на стадії загострення хвороби. В цей час з'являються слизисто-гнійні виділення з неприємними запахами, набряк і рихлість слизової оболонки піхви і матки, болі в нижній частині живота і ерозії. Може початися запалення яєчників і маткових труб, інфікуються сечовивідні шляхи.
2
Діагностуються приховані інфекції шляхом спеціальних аналізів ДНК і ПЛР, шляхом вивчення мікрофлори репродуктивних органів.
3
Терапія прихованих інфекцій залежить від стадії захворювань і завжди буває комплексною. Застосовується як медикаментозний спосіб, так і фізіотерапія. Лікування обов'язково для обох статевих партнерів.
4
Основний метод лікування - медикаментозний, здебільшого з використанням препаратів тетрациклінового ряду: «Тетрациклін», «Доксициклин», «Сумамед», «Джозоміцін» та ін. Додатково призначаються ферменти, що сприяють кращому проникненню антибіотиків в сполучні тканини пошкоджених органів . Для зміцнення ослабленої імунної системи призначають імуномодулятори та гепатопротектори. Курс лікування залежно від захворювання може тривати від 7 днів до півтора-двох місяців.
5
В окремих випадках можуть призначити лазерну терапію - внутрішньовенне опромінення лазером крові, а також ультразвук, магніто- або термотерапію.
6
По завершенні лікування рекомендується зміцнюючий курс вітамінотерапії груп В і С, а також курс гепапротекторов і жовчогінних трав. Фітотерапія спрямована на зниження побічної дії лікарських препаратів.
7
Так, під час лікування антибіотиками рекомендується приймати наступний збір. Візьміть по 2 частини насіння льону, листя мати-й-мачухи, кореня алтея, 1 частина кореня оману і 4 частини кореня солодки. Подрібнивши компоненти, ретельно перемішайте. Засипте в термос 2 столових ложки приготованої суміші і залийте півлітра окропу. Наполігши протягом ночі, профільтруйте і приймайте по чверті склянки 3 рази на день.
8
Також можна застосовувати наступний збір. Візьміть в рівній кількості корінь солодки, квітки ромашки аптечної, траву череди, шишки вільхи, подрібнивши, змішайте. 2 столові ложки збору засипте в термос з вечора і залийте півлітра окропу. Процідивши вранці, пийте? склянки 3-4 рази на день.
Зверніть увагу
Приховані інфекції - вкрай неприємні патології. Тільки ведення здорового способу життя стане надійним щитом від цих хвороб.