Як лікувати сильний опік. Як лікувати опіки з бульбашками від гарячої води.

Сильний опік - це глибоке ушкодження шкіри, яке може статися від пари, гарячої води, хімічний речовин, полум'я, кислот або лугів. Пацієнту необхідно надати першу медичну допомогу і негайно доставити до лікарні. Сильні опік і домашніми засобами і народними методами лікувати дуже небезпечно.
Вам знадобиться
  • - лід;
  • - холодна вода;
  • - кефір;
  • - сметана;
  • - жирний крем.
Інструкція
1
Сильний опік може викликати зупинку дихання, кому. Якщо потерпілий знепритомнів, зробіть йому штучне дихання, звільніть ремені, коміри, розстібніть гудзики, щоб дихальні шляхи залишалися максимально вільними. Негайно викличте швидку медичну допомогу.
2
Не торкайтеся опік у, не намагайтеся на нього дути. При опік е третього ступеня потрібна негайна госпіталізація. Шкіра може виглядати білою або обвугленою. Болючість у місці опік а повністю відсутня через пошкодження нервових закінчень.
3
До приїзду лікарів швидкої медичної допомоги накрийте опік стерильною пов'язкою. Якщо хворий у свідомості, дайте йому 1 таблетку нестероїдного протизапального препарату. Не можна прикладати до пошкоджених місцях лід, наносити мазі, засоби рослинного походження, масло, воду. У глибоко уражену шкіру може потрапити інфекція, що викличе серйозне запалення.
4
Якщо опік досить сильний, з'явилися пухирі, але при цьому немає глибокого ураження, можна прикласти пакет з льодом, помістити пошкоджене місце під холодну проточну воду. Далі обмотайте уражене місце стерильною пов'язкою і доставте пацієнта до лікарні.
5
При сильному опік е лугом, кислотою, хімічними речовинами негайно промийте ушкоджене місце холодною водою, щоб змити залишки їдких речовин, накладіть стерильну пов'язку, доставте постраждалого до лікарні.
6
Третя ступінь опік ов - це пряме показання до госпіталізації. Якщо ви не плануєте лежати в стаціонарі, то повинні систематично відвідувати поліклініку для проведення перев'язок. Якщо до опік у приєдналася інфекція, вам призначать антібактерільное лікування.
7
Сильні сонячні опік і можна змастити холодним кефіром або сметаною. В крайньому випадку, нанесіть жирний крем або спеціальний крем для усунення сонячних опік ів.