Як лікувати підвищену чутливість зубів. Як наносити аплікації на зуби.

Підвищена чутливість зубів, або гіперестезія, виникає внаслідок ослаблення зубної емалі. Це не тільки неприємно, але і підвищує ризик захворювання карієсом. Лікування гіперестезії являє собою ряд заходів, спрямованих на зміцнення зубної емалі.
Інструкція
1
При підвищеній чутливості зубів в першу чергу варто звернути увагу на предмети особистої гігієни. Вибирайте зубну щітку середньої жорсткості щетини, а ваша зубна паста не повинна містити соди, перекису водню, прірофосфатов та інших лугів або кислот. Такі речовини здатні пошкодити навіть здорову емаль.
2
Лікування у стоматолога відбувається за допомогою процедури герметизації зубів, що володіють підвищеною чутливість ю, препаратами з вмістом фтору і кальцію. Крім зниження чутливості емалі, ця процедура зміцнює зуби і є відмінною профілактичним заходом проти розвитку карієсу.
3
Процедура лікування гіперестезії полягає в наступному. З зубів знімають зліпки, по ним виготовляється прозора капа, всередину якої закладається діюча речовина, а капу надягають на зуби. Діюча речовина стоматолог підбирає залежно від стану зубної емалі та інших медичних показників.
4
Можуть також застосовуватися різні фторвмісні лаки, якими просто покривають зубну емаль. Зазвичай стоматологи використовують препарат флюокал. Його можна наносити на зуби за допомогою пензлика або у вигляді аплікацій. Речовина відмінно прилипає до зубів і тривалий час насичує емаль фтором.
5
Порівняно недавно був розроблений ще один метод лікування гіперестезії - лікувальна плівка «Диплом». Пацієнти відзначають, що чутливість помітно знижується вже після 2-3 аплікацій.
6
Для зміцнення емалі стоматологи також активно використовують речовину бішофіт, яка пригнічує ріст мікроорганізмів. Речовина включають до складу лаків, що наносяться на зуби, лікувальних аплікацій та пов'язок. Випускають і зубні пасти із вмістом бішофіту, які рекомендується використовувати при підвищеній чутливості зубної емалі.