Як призначити кнопки на клавіатурі. Як перепризначити будь-яку клавішу на клавіатурі.

В операційній системі Windows і в багатьох програмах для виконання різних операцій використовуються гарячі клавіші. Вони допомагають користувачеві виконати потрібну команду швидше і при цьому не рухати курсор в протилежні частини екрану. Призначити кнопки на клавіатурі можна по-різному.
Інструкція
1
Частина гарячих клавіш функціонує однаково в усіх програмах. Наприклад, для виконання команди Copy («Копіювати») використовується поєднання клавіш Ctrl і C, для команди Paste («Вставити») - Ctrl і V. Навіть клавіші на деяких клавіатурах мають відповідні підписи, вирішувати, чи варто їх переназначать, тільки вам.
2
Для настройки гарячих клавіш в операційній системі Windows часто необхідна установка додаткового ПЗ IntelliType з ресурсу Microsoft. Після того, як утиліта буде встановлена, відкрийте компонент «Клавіатура» через «Панель управління» і задайте відповідні налаштування на потрібних вкладках.
3
Щоб перепризначити будь-яку клавішу на клавіатурі, можна скористатися і сторонніми додатками, наприклад, MapKeyboard. Встановіть утиліту на комп'ютер, запустіть її. З'явиться віртуальна клавіатура. Спочатку натисніть на ній ту клавішу, яку хочете замінити, використовуючи ліву кнопку миші. Далі в поле Remap selected key to виберіть нову клавішу і збережіть параметри кнопкою Save layout. Перезавантажте комп'ютер.
4
Для призначення деяких клавіш можна використовувати вікно властивостей відповідного системного компонента. Так, щоб призначити інші клавіші для зміни розкладки клавіатури при наборі тексту, викличте через меню «Пуск» «Панель управління» і в категорії «Дата, час, мова і регіональні стандарти» виберіть значок «Мова і регіональні стандарти».
5
Відкриється нове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Мови» і натисніть на кнопку «Детальніше». У додатковому вікні клікніть по кнопці «Параметри клавіатури» на вкладці «Параметри» і в наступному вікні натисніть на кнопку «Зміна поєднання клавіш».
6
В програмах, де використовуються гарячі клавіші для виклику різних інструментів, замінити їх набагато простіше, ніж у випадку з системними компонентами. Відкрийте програму і знайдіть в меню "Налаштування" пункт «Гарячі клавіші», «Швидкі клавіші», «Захоплення» або щось подібне за змістом. У спеціально призначеному поле введіть нове поєднання клавіш (або натисніть одну клавішу) і збережіть нові налаштування.
Сучасні клавіатури вражають зручністю і надійністю. Однак жодна «клава» не зможе стати максимально зручною доти, поки користувач сам не візьметься за справу. Іноді для комфортної роботи необхідно перепризначити кнопки клавіатури. Щоб досягти мети, необхідно завантажити спеціальне програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - програма MapKeyboard.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт програми MapKeyboard за адресою http://www.inchwest.com/mapkeyboard.htm. Скачайте програмне забезпечення і встановіть його на комп'ютер. Запустіть програму MapKeyboard.
2
Після появи віртуальної клавіатури на дисплеї монітора почніть роботу по зміні клавіш. Для цього клацніть лівою кнопкою миші по віртуальній кнопці, яку потрібно змінити.
3
В віконці Remap selected key to підберіть нове значення для виділеної кнопки . Зверніть увагу, що при успішному перепризначення клавіатурній кнопки вона подсветится зеленим кольором.
4
Знайдіть пункт Save layout і клацніть по ньому. Чи не зберігайте зміни до тих пір, поки не переробите все кнопки . Справа в тому, що після натискання на збереження програма зажадає виходу спочатку зі свого меню, а потім і з сеансу Windows, щоб перезавантажити комп'ютер.
5
Після перезавантаження операційної системи зайдіть в програму, щоб переконатися в правильному збереженні нового порядку клавіш. Перепризначення кнопки будуть підсвічені зеленим світлом.
6
Якщо щось пішло не так або знадобилося негайно повернути значення в дефолтний стан, то потрібно знову запустити програму MapKeyboard. Знайдіть пункт Reset keyboard layout і натисніть на нього.
7
Уважно огляньте віртуальну клавіатуру. Вона повинна бути одноколірної. Якщо деякі кнопки все одно продовжують підсвічуватися зеленим, це означає, що скидання був проведений невдало, а процедуру необхідно повторити.
Корисна порада
Зверніть увагу на той факт, що зміни клавіатури, вироблені за допомогою програми MapKeyboard, працюватимуть в будь-яких додатках до їх скасування користувачем. Цю особливість потрібно враховувати, так як звичні зв'язки клавіш в таких програмах, як Adobe Photoshop або Microsoft World, можуть перестати працювати.