Як знайти в комп'ютері калькулятор. калькулятор в компі.

В операційній системі Windows є програма- калькулятор , за допомогою якої можна робити обчислення різної складності і переводити величини. Знайти його на комп'ютері можна кількома способами.
Інструкція
1
За замовчуванням після установки операційної системи ярлик на калькулятор автоматично додається в меню «Пуск». Щоб викликати програму, натисніть клавішу Windows на клавіатурі або кнопку «Пуск» у лівому нижньому куті екрану і розгорніть всі програми. У папці «Стандартні» клікніть по значку «Калькулятор» лівою кнопкою миші.
2
У тому випадку, якщо ярлика на потрібний додаток не виявилося в меню «Пуск», знайдіть калькулятор самостійно в тій директорії, де знаходиться оригінальний файл запуску. Відкрийте елемент «Мій комп'ютер» і виберіть той локальний диск, на якому встановлена система. Відкрийте для перегляду папку Windows. У вкладеній папці system32 клікніть лівою кнопкою миші по значку calc.exe.
3
Щоб кожен раз не проробляти такий довгий шлях для запуску калькулятор а, ви можете створити ярлик для нього в тому місці, звідки вам буде зручніше його викликати. Для розміщення значка на робочому столі знайдіть одним з описаних способів іконку калькулятор а, клікніть по ній правою кнопкою миші, виберіть у контекстному меню пункт «Відправити» та підпункт «Робочий стіл (створити ярлик)».
4
Також даний значок можна помістити на панель швидкого запуску на панелі завдань. Для цього підведіть курсор до іконки калькулятор а, натисніть ліву кнопку миші і, утримуючи її натиснутою, перетягніть значок в область правіше кнопки «Пуск» на панелі завдань.
5
Перемикання калькулятор а з простого на інженерний і назад проводиться у вікні самого додатка. В меню «Вид» виберіть потрібний вам варіант, клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. Введення цифр, знаків і символів може здійснюватися як з клавіатури, так і за допомогою кнопок миші.
6
Якщо ви випадково видалили калькулятор зі свого комп'ютера, різні його версії можна знайти в мережі інтернет. Дотримуйтесь інструкцій, що додаються до файлів, щоб встановити додаток на свій комп'ютер. Також можна скористатися онлайн калькулятор ом, наприклад, на сайті за адресою http://www.online-calculator.com.