Як назвати альбом з весіллям. Як назвати весільний альбом.

Весільний альбом - шматочок того щасливого дня, до якого так довго готуються майбутні молодята і який проходить, як одна мить. Щоб подружжю і гостям було цікавіше згадувати події того дня, виберіть цікаву назву для фотоальбому.
Інструкція
1
Оригінальним рішенням буде звернутися до назв знаменитих романів або повістей. Буде ще цікавіше, якщо молодята мають відношення до філології, викладання, журналістиці або просто люблять читати російську або зарубіжну класику. Так, весільний альбом можна назвати «Свято, яке завжди з тобою», «Кінець самотності», «Куди приводять мрії». Є й літературне назву, що відображає метушню цього урочистого дня - «Божевільний день, або Одруження Фігаро».
2
З тієї ж аналогії можна назвати альбом улюбленою фразою з кінофільму, пісні. Наприклад, «Я люблю тебе до сліз», «Щастя є!», «Я подарую тобі любов», «Вічна любов», «Нікуди не дінешся - закохаєшся і одружишся» і т.д. Якщо ваш фотоальбом задуманий як гумористичний розповідь або діалог закоханих молодят, можна назвати його знаменитою фразою з кінофільму про весілля: «І що я в тебе такий закоханий?»
3
Спробуйте також пограти з усім відомими фразами: «Весілля - справа тонка», «Женись на мене, якщо насмілишся», «Фата і голуби» і т.д. А ще як заголовок яскраво звучатиме сама запам'ятовується репліка когось із подружжя або гостей, яка один або кілька разів звучала протягом усього торжества.
4
Можна вибрати і більш «технічні» назви, в яких криється задумка послідовної інструкції. Наприклад, «Весілля, або куди варто вкласти гроші», «Обмін кільцями: репортаж з місця подій», «Ідеальне заміжжя (одруження)», «Як легко змінити прізвище», «Секрет щастя: Посібник для початківців». Варіанти назв можна придумати, виходячи з ідеї створити розповідь-історію з деякими ліричними відступами. Такі назви, як правило, починаються зі слова як. Наприклад, «Як ми стали сім'єю».
Корисна порада
Приділіть складання весільного альбому особливу увагу, починаючи з назви, закінчуючи змістом. Нехай в ньому будуть не тільки фотографії, але і приємні дрібниці: пара красивих конвертів або саморобних листівок, засушені пелюстки квітів, підв'язка нареченої або недовга рукавичка, бутоньєрка нареченого (її можна прикріпити на обкладинку) і т.д.