Як мити кахельну плитку. Чим почистити кахельну плитку у ванній.

Кахельна плитка - це дуже популярний декоративний матеріал, що використовується для облицювання стін і підлоги в будинку. Вона відрізняється своєю красою і практичністю. Проте з часом на її поверхні можуть з'явитися забруднення і наліт. Щоб позбавиться від них і повернути кахлю колишнє сяйво, необхідно навчитися правильно його мити.
Вам знадобиться
  • - засіб для миття посуду;
  • - м'яка губка;
  • - харчова сода;
  • - хлорка;
  • - пляшечка з пульверизатором;
  • - чиста ганчірочка;
  • - оцет;
  • - щока з жорсткою щетиною;
  • - миючий засіб або мило;
  • - нашатирний спирт
Інструкція
1
Очистити кахельну плитку від невеликих забруднень допоможе будь-який засіб для миття посуду. Злегка змочіть поверхню плитки водою, протріть її м'якою губкою і нанесіть невелику кількість миючого засобу. Після цього активними рухами знизу вгору відітріть забруднення на кахлі і сполосніть теплою водою.
2
Відмити сильні забруднення можна за допомогою харчової соди. Нанесіть трохи на чисту вологу губку і гарненько почистіть нею плитку . Під час очищення будьте акуратні і стежте за тим, щоб не подряпати плитку .
3
Замість соди можна використовувати хлорку. Просто розведіть її водою і за допомогою пляшечки з пульверизатором окропити плитку приготованим розчином. Зачекайте кілька хвилин і після цього протріть кахель чистою ганчіркою.
4
Щоб очистити напольную кахельну плитку від бруду, наберіть відро гарячої води і додайте в неї? склянки оцту. Візьміть щітку з жорсткою щетиною і змочіть її в приготовленої оцтової воді. Активними рухами починайте видаляти з плитки і швів затірки бруд. Після цього протріть підлогу гарячою водою з миючим засобом або милом. Змініть воду і за допомогою чистої ганчірки видаліть залишки миючого засобу. Дочекайтеся, поки плитка повністю висохне.
5
Повернути кахельної плитці блиск можна за допомогою нашатирного спирту. Візьміть 2 літри теплої води і додайте в неї 1-2 столові ложки спирту. Отриманий розчин перелийте в ємність з пульверизатором і побризкати на плитку . Через кілька хвилин протріть її вологою ганчірочкою.
Зверніть увагу
Для миття кахельної плитки не можна використовувати засоби, що містять кислоти та щітки з металевою щетиною. Вони залишають подряпини на плитках і сприяють руйнуванню затирочних швів між ними. При митті кахлю у ванній кімнаті не рекомендується використовувати мильні розчини на основі органічних кислот і жирів. Вони сприяють появі цвілі.
Корисна порада
Намагайтеся регулярно очищати плитку від невеликих забруднень, найкраще для цієї процедури підійде засіб для миття дзеркал і стекол.