Як намалювати космос фарбами. малюємо космос гуашшю.

Намалювати космос може навіть початківець художник чи дитина. Простір для уяви, можливість знехтувати перспективою і пропорціями: подібні чинники допоможуть вам не замислюватися про власні навички в живопису, а повністю розчинитися у творчості.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - фарби;
  • - кисті;
  • - віск.
Інструкція
1
Продумайте сюжет вашого малюнка. Це можуть бути ваші фантазії про космос, образи, засновані на реальних фотографіях, або навіть фантастичні баталії з інопланетянами. Залежно від сюжету будуватиметься композиція роботи. Сплануйте заздалегідь ключові об'єкти на вашому малюнку, особливо якщо хочете зробити з його допомогою справжню історію. Намітьте предмети тонкими штрихами олівця, які згодом ви закрасите.
2
Почніть з фону. Відмовтеся від стереотипу, що космічний простір обов'язково має бути чорним. Для натхнення ви можете переглянути наявні фотографії реального космосу: ви переконаєтеся, що колірна палітра там вельми багата. Сміливими мазками повністю закрийте лист, вибираючи насичені або пастельні відтінки на свій розсуд. Фон вийде найбільш колоритним, якщо ви скористаєтеся гуашшю, акриловими або масляними фарбами. Після завершення дайте йому підсохнути (при роботі маслом чекати висихання не варто).
3
Намалюйте основні та другорядні об'єкти. На даному етапі керуйтеся головним принципом: колірна гамма зображуваних предметів обов'язково повинна бути світліше фону. Використовуйте контраст насичених відтінків і розмитих форм.
4
Візьміть кілька фарб білих відтінків (від літопона до свинцевих білил) і створіть з їх допомогою світлові відблиски. Обов'язково продумайте, що саме на вашому малюнку є джерелом світла.
5
Спробуйте різні ефекти, які допоможуть зробити ваш твір по-справжньому космічним. Ви можете скористатися люмінесцентними або Світлонакопичувальні фарбами: намалюйте ними кілька предметів, і ваша робота буде виглядати живий і рельєфною.
6
Крім того, ви можете добитися цікавого ефекту за допомогою воску. Натріть їм невелику ділянку паперу для майбутнього малюнка. Після того як фарби будуть нанесені і висушені, проведіть по поверхні гострим предметом, щоб отримати об'ємне зображення. Таким способом ви зможете зробити, наприклад, рельєф на небесних тілах.