Як нафарбувати правильно стрілки. стрілки починаються з середини ока.

Якщо ви не вмієте користуватися підведенням для очей, вважайте, що ви не вмієте робити макіяж! Неважливо, віддаєте перевагу ви рідкий айлайнер або контурний олівець. Стрілки - невід'ємна частина практично будь-якого мейк-апу для урочистих випадків. Навчитися малювати стрілки не так важко, як здається, головне - практика.
Вам знадобиться
  • контурний олівець, рідка підводка, кисті, кайал
Інструкція
1
Для початку навчіться правильно вибирати підводку. Олівець не повинен бути ні занадто жирним і м'яким, ні занадто твердим. Але він повинен бути м'який у міру, щоб його можна було розтушувати. При виборі рідкої підводки орієнтуйтеся на товщину стрілок, які ви будете малювати. При покупці зверніть увагу на пензлик. Якщо ви новачок, виберіть краще підводку-фломастер, оскільки нею зручно користуватися, а після деякої практики макіяж не займатиме багато часу.
2
Для того щоб рука не тремтіла, сперся на що-небудь при нанесенні. Щоб стрілки були симетричними, поставте спочатку точки у зовнішніх куточків очей: це точки, які позначають «хвостики» майбутніх стрілок. Класична стрілка малюється від внутрішнього куточка ока до внещніх, потовщується до кінця, а її хвостик дивиться вгору.
3
Існує величезна кількість різноманітних типів стрілок. Але слід пам'ятати, що ідеальні - це ті, які виконані з урахуванням ваших достоїнств і недоліків. Як скорегувати недоліки? Якщо у вас маленькі очі, ні в якому разі не підводите їх повністю. Не починайте стрілку з внутрішнього куточка ока і не чіпайте внутрішнє віко (його можна підвести білим кайалом). Оптимальний варіант у вашому випадку - стрілки, що починаються з середини століття.
4
Якщо у вас вузькі очі, то ваші стрілки взагалі не повинні виходити за краї очей, вони повинні закінчуватися в куточках. Те ж саме можна сказати власницям широко посаджених очей. Бажано, щоб стрілки товщали в середині і утоньшает по краях.
5
Якщо у вас великі і круглі очі, то для створення ілюзії мигдалеподібних малюйте довгі стрілки, так, щоб вони виходили за краї очей і піднімалися вгору. Контур повинен потовщуватися до кінця стрілки.
6
І нарешті, власницям близько посаджених очей стрілки слід малювати від центру століття, вони повинні потовщуватися до кінця і різко підніматися вгору.
Корисна порада
Рідка підводка, яка наноситься пензликом, називається айлайнер, а підводка-фломастер - айдефайнер.