Як набити татуїровку. Як набити тату в домашніх умовах.

Татуювання - це барвний пігмент, який вводиться під шкіру у вигляді якого-небудь малюнка, букв або цифр. Тату-історія налічує ні одну сотню років: свої тіла прикрашали і полінезійські аборигени, і японські імператори. У Радянському Союзі татуювання вважалися відмітним знаком сиділи в тюрмі. Однак сьогодні сьогодні тату набивають за бажанням, незалежно від соціального статусу.
Інструкція
1
Визначтеся з малюнком, який буде прикрашати ваше тіло. Це відповідальний вибір, оскільки зведення татуювання - болючий, довгий і не завжди успішний процес, тому краще набити таку картинку або візерунок, що не набриднуть вам незабаром. Погортайте каталоги татуювань в інтернеті, почитайте основні значення найпопулярніших тату-символів. Майте на увазі, що багато малюнки досі асоціюються у знаючих людей із зоною або певною професією: наприклад, метеликів або троянди набивають в основному дівчата легкої поведінки.
2
Подумайте, де буде розташовуватися ваша татуювання. Найчастіше тату жінки набивають на щиколотці, попереку, шиї, чоловіки - на грудях, біцепсі, лопатці. Не варто робити малюнок на тих ділянках шкіри, які з часом можуть розтягнутися або обвиснути (груди, живіт). Якщо у вас висока чутливість до болю, не робіть татуювання там, де трохи підшкірного жиру, а саме: на голеностопе, лобку, вухах, ребрах.
3
Оберіть майстра, у якого будете набивати татуювання . Поставтеся до цього вибору дуже відповідально, оскільки саме від рівня майстерності цієї людини буде залежати кінцевий результат. Походіть по тату-салонах, подивіться портфоліо професіоналів. Не погоджуйтеся на послуги людини, яка замість власних робіт показує вам як приклади картинки з журналів або чужі зразки. Перевірте, чи використовує обраний вами майстер одноразові голки, рукавички і наконечники для тату-машинки.
4
Не робіть татуювання під час вагітності, хвороби, в стані алкогольного сп'яніння. В ідеалі уточніть у лікуючого лікаря, чи не протипоказана Чи вам тату, особливо якщо ви є аллергиком. Дізнайтеся у майстра, якими знеболюючими препаратами вам краще скористатися перед тим, як іти набивати тату.
5
Заздалегідь обговоріть з майстром ескіз, місцерозташування і колір майбутньої татуювання. Придбайте необхідні засоби по догляду за шкірою після нанесення тату і дотримуйте всі рекомендації. Якщо ви йдете набивати малюнок на шкіру вперше і не знаєте, як відреагуєте на хворобливу процедуру, звільніть собі залишок дня, щоб після тату-салону не потрібно було йти на роботу або навчання.