Як стати торговим агентом.

Посада торгового агента може стати не тільки відмінним стартом у кар'єрі, але і приносити хороший заробіток. Дана професія може дати вам можливість розкрити власний потенціал, багато чому навчитися і обзавестися корисними зв'язками. Що влаштуватися торговим агентом , необхідна попередня підготовка, що складається з декількох етапів.
Вам знадобиться
  • - додаткова освіта;
  • - резюме;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Підготуйтеся до майбутньої роботи. Залежно від наявного у вас часу пройдіть навчальні курси з техніки продажів або відвідайте відповідний семінар. Додаткове навчання не тільки допоможе вам скласти точніше уявлення про професію, але і стане відмінним доповненням до резюме. Читайте літературу практичного характеру, підпишіться на корисні розсилки в інтернеті, спілкуйтеся на тематичних форумах.
2
Складіть резюме. Відобразіть в ньому отримана освіта, в тому числі і додаткове. Вкажіть будь-який досвід роботи, який міг би вплинути на ваші професійні навички. Наприклад, навіть якщо ви працювали касиром або вожатим в таборі, не варто думати, що подібні відомості виявляться зайвими. Якщо ваша роботи була пов'язана з організацією, спілкуванням з людьми, активною діяльністю, сміливо вказуйте даний досвід в резюме.
3
Розвивайте свої особистісні якості, оскільки часто вони грають не меншу роль, ніж ваш професіоналізм. Ви повинні бути готові до напруженого ритму роботи, стресам, постійному спілкуванню з незнайомими людьми різних рівнів. Саме тому вам варто розвивати працездатність, стресостійкість, мобільність, толерантність до чужої думки, уміння швидко приймати рішення. Під час співбесіди обов'язково зробіть акцент на дані якості.
4
Оберіть компанії, в яких ви б хотіли працювати. Не бійтеся посилати своє резюме навіть в найвідоміші торгові корпорації. У ряді випадків менеджмент таких компаній бере людей без досвіду, а потім «вирощує» їх для подальшої роботи. Уже на стадії пошуку проявляйте культуру спілкування і наполегливість: обов'язково зателефонуйте і поцікавтеся у відділі кадрів, чи отримано ваше резюме, а також чи варто вам розраховувати на співбесіду.
Зверніть увагу
Будьте обережні з недобросовісними роботодавцями. Деякі компанії дають оголошення про пошук торгових агентів, щоб набрати персонал в мережевий маркетинг, сумнівні лотереї та інші афери.