Як в'язати британців.

Британські короткошерсті вважаються однією з найпопулярніших порід кішок серед заводчиків в Росії. Для збереження чистоти популяції при в'язці (спарюванні) британців господарям рекомендується дотримуватися деяких правил, прийняті в середовищі фелинологов.
Інструкція
1
схрещувати британських котів тільки з кішками цієї ж породи (і навпаки). Врахуйте, що міжпородних в'язки для британців заборонені міжнародними стандартами заводчиків породистих тварин. В іншому випадку народилися кошенята не зможуть отримати родовід і не будуть визнані британськими.
2
Не вибирайте при в'язці имбридинг (близькоспоріднені схрещування), тобто не в'яжіть британських котів і кішок, які перебувають у близькоспоріднених зв'язках. Це загрожує народженням кошенят з фізіологічними відхиленнями. Имбридинг допускається тільки при наявності видатного виробника в сім'ї британців і серйозної селекційної роботи з поліпшення породи. Якщо таких цілей немає, підберіть для в'язки свого кота або кішки стороннього партнера тієї ж породи.
3
Якщо ви хочете отримати послід кошенят певного забарвлення в результаті в'язки, уважно вивчіть родоводи свого кота (кішки) і передбачуваного партнера (партнерки). Так, в Росії найпопулярнішими вважаються блакитні британці. Їх можна в'язати з кішками схожого кольору (послід буде блакитним), шоколадного кольору (для отримання чорного потомства), кремового кольору (кошенята вийдуть або кремовими, або голубокремовимі).
4
Віддавайте кота або кішку британської породи на першу в'язку у віці близько одного року. Перед схрещуванням вихованця відвідайте з ним ветеринара чи клуб, до якого належить британець, візьміть консультацію по в'язці і переконайтеся у відсутності генетичних дефектів у вашого улюбленця.
5
Підберіть партнера (партнерку) для в'язки самостійно або за допомогою професійних заводчиків найближчого до вас клубу британських кішок. Переконайтеся в наявності всіх необхідних щеплень у кота (кішки), з яким буде проводитися схрещування. Врахуйте, що для сприятливого завершення процесу може знадобитися не один день, особливо якщо один з партнерів бере участь у спарюванні вперше. Чи не зводите незайманих кота і кішку, їм буде непросто знайти спільну мову.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KEKo08mdQlU