Як в'язати бере спицями.

Восени або навесні, коли в теплій шапці вже немає необхідності, вам стане в нагоді в'язаний берет. Ви можете підібрати колір ниток до шарфи, рукавички, сумці і навіть до кольору очей, такий бере стане справжньою прикрасою вашого образу. В'язати бере спицями можна і без схеми, для цього необхідно лише знати принцип скорочення і додавання петель.
Вам знадобиться
  • - пряжа;
  • - спиці кругові або панчішні 3,5 мм.
Інструкція
1
Зв'яжіть невеликий зразок, довжиною і висотою по 10 петель. За допомогою лінійки виміряйте його величину, порахуйте, скільки петель в одному сантиметрі довжини і ширини. Дізнайтеся обхват своєї голови і розрахуйте, скільки петель має бути на початку в'язання. Якщо порахувати важко, наберіть 110 петель, пров'яжіть кілька рядів і приміряйте.
2
Наберіть кількість петель, відповідне обхвату вашої голови. Якщо ви в'яжіть на панчішних спицях, зі швом, додайте дві кромочні петлі. При в'язанні візерунком розрахуйте, кратно якій кількості петель має бути полотно. Наприклад, якщо ви плануєте бере з косами, у вас може бути 10 кісок, які будуть незмінні до самого верху, а змінювати можна полотно між ними.
3
Пров'яжіть два ряди лицьовими петлями, потім зробіть кілька рядів гумки, 1х1 або 2х2. Розділіть полотно на 10 рівних частин і почніть в'язання візерунка.
4
Через два ряди додайте по дві петлі на одну частину. Додавання петель виробляєте шляхом вив'язування петлі з попереднього ряду або повітряної петлею. У будь-якому випадку додавайте їх завжди одним і тим же способом - щоб полотно було симетричним і акуратним.
5
Далі в'яжіть обраний візерунок, додаючи по дві петлі через кожні чотири ряди. Після 15 ряду в'яжіть суцільним полотном 10 рядів.
6
Зробіть зменшення, по дві петлі на кожну частину, і пров'яжіть ще 8 рядів. Знову скоротіть по дві петлі і зв'яжіть 8 рядів. Далі збільште інтенсивність убавленій: прибирайте по дві петлі на кожному четвертому ряду.
7
Коли на спицях залишиться по 4 петлі від кожної частини, тобто 40 петель, пров'яжіть два ряди панчішної в'язкою, незалежно від візерунка. Новий ряд в'яжіть так: дві лицьові, дві лицьові разом, так до кінця ряду, тобто, ви скоротите кожну четверту петлю.
8
Пров'яжіть один ряд лицьовими петлями. Далі скоротіть кожну третю петлю, пров'язуючи одну лицьову, потім дві разом. Тепер у вас залишилося 20 петель.
9
У наступному ряду пров'яжіть всі петлі по дві, у вас залишиться 10 петель на спицях. Ображати нитку і протягніть кінець через залишилися петлі, зав'яжіть і сховайте його. Бере, пов'язаний спицями , готовий, приміряйте!
Бере - дуже поширений вид головного убору. Його можуть дозволити собі всі жінки. Існує безліч в'язаних моделей берета - класичні, спортивні, романтичні, об'ємні, прилеглі до голови, конусоподібні і багато інших. Цей головний убір підходить для будь-якого часу року. Вовняний беретик буде доречний восени або навесні, бере, пов'язаний з хутра - взимку. Від так само врятує вас від сонця, якщо буде пов'язаний з тоненьких бавовняних ниток ажурним візерунком.
Вам знадобиться
  • Пряжа, спиці, ножиці, голка, велика гудзик.
Інструкція
1
Наберіть на спиці 80 петель. Зв'яжіть 7 см гумкою 1Х1.Продолжіте в'язання хусткової в'язкою. У першому ряду рівномірно додайте 40 петель.
2
На відстані 20 см від краю полотна збавте в кожному 2 ряду по 10 петель. На спицях залишилося 20 петель.Закройте всі петлі. Стягніть їх. Зшийте бере.
3
Хлястик: Наберіть 8 петель. Зв'яжіть 20 см гумкою 1Х1.Далее в кожному 2 ряду збавте по 1 петлі з кожного боку. Пров'яжіть так про тих пір, поки не залишиться 2 петлі. Закрийте петлі.
4
Хлястик пришити до берету: вузький кінець - до верхівки, широкий - до планки. Зробіть драпіровку.На хлястик пришити велику гудзик.
Зверніть увагу
Для виїзного берета підберіть пряжу, яка добре поєднується з кольором ваших очей і волосся.
Корисна порада
Такий бере можна прикрасити в'язаними квітами, як великими, так і маленькими. Так само його можна розшити стразами.