Як в Опері блокувати рекламу.

Найчастіше багато користувачів браузера Opera мучаться з різними спливаючими вікнами, банерами та іншим «інтернет-сміттям». Однак мало хто знає, що впоратися з цією проблемою можна з легкістю, навіть не вдаючись до встановлення додаткового стороннього софта.
Інструкція
1
Дану проблему вирішити можна досить просто. Для того щоб налаштувати блокувальник реклами, ви повинні завантажити спеціальний файл з настройками браузера (urlfilter.ini) і зберегти його в папку профілю Opera. Щоб дізнатися, де знаходиться ця папка, введіть в адресний рядок наступне: opera: about. У вікні знайдіть «Папка Opera». Перейдіть по C: \ Documents and Settings \ Администратор \ Application Data \ Opera \ Opera і скопіюйте в папку «profile» urlfilter.ini. Після даної процедури перезавантажте браузер. Тепер всі спливаючі банери будуть блокуватися автоматично.
2
Якщо раптом залишиться якої-небудь банер, який все-таки прорвався через фільтр, вам необхідно натиснути правою кнопкою миші в будь порожнє місце сторінки і в контекстному меню знайти «Заблокувати вміст ...». Потім клікніть на банер, який не хочете більше бачити, і виберіть «Зберегти». Тоді докучливий банер зникне. Якщо під час блокування банера блокується що-небудь зайве, то зупиніть роботу непотрібної реклами, утримуючи при цьому клавішу Shift. Далі натисніть ліву кнопку миші і збережіть зміни. Після це обновіть сторінку.
3
Необхідно також врахувати, що файл urlfilter.ini може випадково заблокувати щось зайве. Якщо після установки фільтрів ви не можете зайти на який-небудь сайт або на окрему його сторінку, подивіться, чи не занесена вона в список заблокованих. Якщо вона там є, то зітріть рядок з адресою такого сайту. Потім збережіть зміни і перезавантажте браузер. Щоб перевірити, встановлювалися чи фільтри, зайдіть в меню Opera. Там знайдіть пункт «Настройки». Далі перейдіть по наступному шляху: «Розширені» - «Вміст» - «Заблокований вміст».