Як налаштувати яндекс.

Яндекс - найпопулярніший портал рунета, що надає своїм відвідувачам безліч різноманітних служб, починаючи від пошуку і закінчуючи онлайн іграми, платежами, телепрограмою та прогнозом погоди. Зрозуміло, яндекс надає і можливість зробити різноманітні настройки, що дозволяють адаптувати сайт під особисті переваги і зробити роботу з ним більш зручною.

Найкраще настроювати яндекс після авторизації в ньому. Це дозволить користуватися настройками навіть у випадку, якщо ви увійшли на сайт з іншого комп'ютера. В іншому випадку настройки збережуться не в вашому профілі, а в cookies того комп'ютера, з якого вони проводилися, а значить, при вході з іншого комп'ютера або втраті cookies настройки будуть недоступни.Чтоби налаштувати Yandex відкрийте http://tune.yandex.ru/setup/

  1. Налаштування регіону. Яндекс автоматично розпізнає, з якого регіону користувач виходить в інтернет, і пропонує цілий ряд сервісів, орієнтованих саме на цей регіон. Однак у випадку, якщо регіон визначений невірно, або ж користувач хоче отримувати інформацію, пов'язану з іншим регіоном, регіон можна змінити вручну.
  2. Налаштування мови інтерфейсу. Якщо російську мову інтерфейсу вас не влаштовує, виберіть іншу мову.
  3. Налаштування результатів пошуку. Звичний список результатів пошуку у вигляді списку знайдених сторінок з короткою інформацією про кожну з них можна змінити майже до невпізнанності, зробивши більш зручним. В цьому розділі ви можете задати розширений опис знайдених сторінок, визначити, чи слід відкривати посилання в новому вікні, або бажано скористатися вже відкритим вікном браузера, налаштувати показ зображень і піктограм сайтів і вибрати мову інтерфейсу пошуку. Крім того, обмеження діапазону пошуку також можуть виявитися корисними для отримання більш релевантних результатів.
  4. Мої знахідки. Ця можливість дозволяє зберігати результати пошуку та пошукові запити, повертаючись до них у міру необхідності.
  5. Пошукові підказки. Можливо, підказати правильний шлях для пошуку допоможуть запити, які робили інші користувачі Яндекса. Спробуйте налаштувати яндекс так, щоб він показував їх поле введення запиту замість стандартного автозаповнення.