Як виїхати в Китай.

Для того щоб в'їхати на територію Китаю, необхідно вибрати вид транспорту, придбати квитки, забронювати готель і оформити візу. Процедура отримання китайської візи для росіян спрощена.
Інструкція
1
Придбайте квитки на літак або на потяг. Подорож по повітрю займе від декількох годин, по землі - 6 діб.
2
Здійсніть подорож до Китаю на поїзді. По суботах о 23:55 від платформ Ярославського вокзалу відправляється складу 020Щ «Схід», що прямував за маршрутом Москва - Пекін. Час у дорозі становить 145 годин 37 хвилин, поїзд долає відстань 8984 км. Крім того, в китайське місто Харбін можна дістатися з Владивостока (в дорозі 40 годин 50 хвилин) або з Хабаровська (в дорозі 37 годин 13 хвилин), відправлення з обох пунктів по понеділках і четвергах.
3
Скористайтеся послугами авіакомпаній. Безпосадочні рейси з Москви до Пекіна виконують літаки Air China, «Аерофлоту». Перельоти з одного стикуванням здійснюють China Southern Airlines, Etihad Airways, «Уральські авіалінії», Singapore Airlines, Turkish Airlines, Brussels Airlines, Scandinavian Airlines, компанії перераховані в порядку зростання вартості квитка.
4
Оформіть візу в Китай. Для її отримання необхідно надати до Консульського відділу Посольства Китаю закордонний паспорт, термін дії якого закінчується не раніше 6 місяців після закінчення поїздки. Майте на увазі, що в ньому повинен бути один незаповнений аркуш. Крім того, необхідно заповнити анкету, її форма доступна на офіційному сайті Посольства Китаю, приклеїти до неї кольорову фотографію і прикласти до пакету документів проїзні квитки в обидва кінці і підтвердження резервування номера в готелі на весь термін перебування в країні.
5
Майте на увазі, що для відвідування території китайського острова Хайнань оформлення візи не потрібно. У курортне місто Санья, розташований на півдні острова, можна потрапити прямим рейсом авіакомпанії «Трансаеро».
6
Для відвідування адміністративного району Гонконг потрібно оформлення спеціальної візи.
У Росії з Україною немає візового режиму. В'їзд на територію сусідньої держави максимально спрощений. А це означає, що потрапити туди можна не тільки по закордонному, а й за звичайним паспортом, а також за свідоцтвом про народження.
Інструкція
1
Щоб в'їхати з дитиною на територію України, вам знадобиться власний загальногромадянський паспорт і свідоцтво про народження малюка. Зверніть увагу, що на ньому обов'язково повинен стояти штамп про громадянство. Отримати його можна в територіальному відділі Федеральної Міграційної служби відразу після народження дитини. Для цього достатньо принести туди паспорти батьків та їх ксерокопії.
2
Крім свідоцтва про народження, випустити дитину на територію України зобов'язані по закордонному паспорту. Найголовніше, щоб він був дійсний, і до моменту його заміни залишалося більше трьох місяців, рахуючи від дати закінчення поїздки. За новими правилами, діти, вписані в паспорт батьків, з Росії не випускаються. Але деякі митники закривають на це очі і не питають документів на дитину. Однак, це буває досить рідко. Краще не ризикувати і оформити малюкові окремий паспорт.
3
Якщо дитина подорожує з одним з батьків, від другого потрібно юридично завірена згода на виїзд. Оформити його можна в будь нотаріальній конторі. У присутності обох батьків юрист складе документ про те, що виїзд дитини за кордон дозволений стороною, що не бере участь в поїздці. Простіше кажучи, що мама або тато не проти, що малюк подорожує тільки з одним батьком.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на дату заміни власного загальногромадянського паспорта, якщо ви використовуєте його в якості документа для виїзду. Якщо він не був в належні терміни (двадцять і сорок п'ять років) переоформлений, російська митниця вас просто не випустить.
Корисна порада
Оформити дитині закордонний паспорт можна за допомогою сайту державних послуг. Якщо у вас там вже є користувачем, заводити новий, спеціально для малюка, не доведеться. Відправити анкету на отримання документа дитиною можна з вашого профілю.