Як змінити себе на фотографії.

Всі знають, що з умілим використанням Фотошопа, різних фотографічних фільтрів і ефектів, а також використовуючи фотомонтаж, можна змінити людину, зображеного на фотографії , до невпізнання. Багато хто мріє побачити себе на фото в новому світлі, і для цього не завжди потрібно платити фотографу або майстру Adobe Photoshop для обробки ваших фотографій. Красиво і незвично оформити власне фото ви зможете самостійно - в цьому вам допоможе знання правил і функцій Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Перетворити звичайну фотографію в видовищне і привабливе зображення дуже легко, якщо зробити з цієї фотографії грамотний і цікавий колаж. Фотошоп надає масу можливостей для фотомонтажу, і ви можете ними скористатися для створення самих різних колажів і обробок на різну тему і з різним настроєм - від серйозного і загадкового до жартівливого і веселого.
2
Ви можете використовувати шаблони і заготовки різноманітних ефектів, які можна знайти в інтернеті на сайтах, присвячених обробці фотографій в Фотошопі. Численні шаблони, рамки, віньєтки, готові макроси ефектів і написи надані користувачам для закачування абсолютно безкоштовно, і ви можете включити всю свою фантазію, підганяючи під них свої фотографії і видозмінюючи їх.
3
Також існують сайти, на яких, завантаживши фотографію на сервер, можна прямо в режимі онлайн створити цікавий колаж на основі будь-якого обраного шаблону (наприклад, такою функцією володіє сервіс Foto-Mixer).
4
Створення колажу - творче і захоплююче заняття, так як ви можете залучити всі свої ідеї для трансформації звичного образу, змінюючи розміри і форму фотографії , змінюючи фони, і навіть змінюючи власний одяг на фото на готову, знайдену у вподобаному шаблоні.
5
Редагуючи яскравість, контрастність і колірну насиченість, ви зробите фотографію більш живою і барвистою. Зробити колаж з власного фото і побачити себе в новому вигляді може кожен - спробуйте, і ви в цьому переконаєтеся.