Як вивести запах цвілі.

Запах цвілі, що з'явився в квартирі, є тривожним сигналом того, що десь розмножується грибок. Поширюється цвіль досить швидко і крім дискомфорту від її смороду, може викликати різке погіршення самопочуття. Позбутися цього затхлого і стійкого «аромату» можна тільки після ретельної обробки вогнища зараження.
Вам знадобиться
  • - гумові рукавички;
  • - захисна маска;
  • - окуляри;
  • - шпатель;
  • - сміттєвий мішок;
  • - просочення або антисептик;
  • - сода;
  • - лимон;
  • - кавові зерна.
Інструкція
1
Найбільш імовірним місцем проживання грибка є вологі і теплі куточки, наприклад, ванна кімната або стелю і стіни, на яких є протікання. Виявити вогнища поширення цвілі і постарайтеся не допускати того, щоб ці ділянки страждали від зайвої вологості і нестачі чистого прохолодного повітря.
2
Тепер приступайте до ретельного очищення зараженого місця. Перед роботою надіньте гумові рукавички, маску і окуляри. Так ви захистите слизові оболонки від попадання на них найдрібніших грибкових спор. За допомогою будівельного шпателя зскребете всі видимі забруднення з поверхні і складіть їх у сміттєвий мішок. Його необхідно щільно закрити і викинути якомога швидше. Після цього обробіть ділянку спеціальної антіплесневой просоченням або антисептиком. Якщо зона поширення грибка занадто велика або знаходитися у важкодоступному місці, краще викликати фахівця.
3
Як тільки ви очистили поверхні, уражені грибком, гарненько провітріть приміщення. Свіже повітря не тільки підсушить вологі ділянки, що залишилися після обробки, але і видалить затхлий дух цвілі.
4
Остаточно перемогти неприємний запах можна за допомогою звичайної харчової соди. Рясно посипте цим порошком очищені поверхні і залиште їх на добу. Потім смахніте соду щіткою з жорстким ворсом або віником. За цей час порошок не тільки вбере в себе запах, але і видалить надлишки вологи, що утворилися в процесі очищення.
5
Тепер можна додатково освіжити ділянку. Для цього зріжте шкірку з декількох лимонів і злегка підсушіть її. Покладіть кірки на оброблені місця, і небажаний запах зникне остаточно. Подібним властивістю маскування сторонніх ароматів володіє кави. На заключній стадії боротьби з неприємним запахом розсипте по всій очищеної поверхні жменю кавових зерен.