Як автоматично зберігати паролі. Як на хромі для компа поставити збереження паролів без запитів.

При роботі в мережі для входу в аккаунт зазвичай доводиться вводити пароль. Щоб полегшити це завдання, більшість браузерів мають функцію запам'ятовування введеного пароля. З одного боку, це допомагає користувачеві швидше зайти на сайт. З іншого, використання функції запам'ятовування пароля негативно позначається на безпеці роботи в інтернеті.
Інструкція
1
При введенні пароля зазвичай з'являється віконце з повідомленням, в якому користувачеві пропонується зберегти пароль, відмовитися від збереження або нагадати про це пізніше. Якщо таке вікно не з'являється, значить, функція автоматичного збереження паролів відключена.
2
Для її включення в Internet Explorer відкрийте: «Сервіс» - «Властивості оглядача» - «Зміст» - «Автозаполнение». У віконці відзначте галочкою рядок «Запит на збереження пароля».
3
При роботі в Mozilla Firefox відкрийте: «Інструменти» - «Налаштування» - «Захист». В розділі « Паролі " відзначте галочками рядка «Запам'ятовувати паролі для сайтів» і «Використовувати майстер-пароль».
4
Якщо ви працюєте з Google Chrome, натисніть значок гайкового ключа, він знаходиться відразу за рядком адреси, потім виберіть: «Параметри» - «Персональні». В розділі « Паролі » відзначте галочкою пункт «Пропонувати зберігати паролі».
5
Тим, хто віддає перевагу для роботи в мережі Оперу, слід відкрити: «Сервіс» - «Загальні настройки» - «Форми». Поставте галочку на рядку «Включити управління паролями».
6
Незважаючи на зручність функції запам'ятовування пароля, користуватися нею стоїть дуже обачно. Сучасні троянські програми здатні красти паролі з усіх поширених браузерів, тому не слід зберігати подібним чином паролі від важливих сервісів - наприклад, від електронних поштових скриньок. Всі важливі паролі слід вводити вручну: витративши на це кілька секунд, ви значно утрудните злодійство ваших облікових даних.
7
Можливий наступний варіант: збережіть в браузері неправильний пароль, що відрізняється від справжнього одним-двома символами. При вході вам буде достатньо змінити лише ці символи, при цьому злодійство зміненого пароля нічим вам не загрожує.
8
Дуже важливо використовувати складні паролі, оскільки багато акаунти зламуються банальним підбором. Хороший пароль повинен мати не менше восьми символів, набиратися з використанням різних регістрів і містити спеціальні символи - @, $, # і т.п.