Як перефарбувати каштанове волосся в русяве. наскільки ромашка освітлить волосся.

Кардинальна зміна кольору волосся вимагає обережності. Поквапившись, ви можете отримати несподіваний ефект - негарний відтінок, нерівномірне забарвлення, тьмяне, мляве пасма. Але якщо правильно вибрати фарбу і міняти відтінок шевелюри поступово, ви досягнете вражаючого результату - наприклад, перетворивши свої каштанові локони в русяве.
Вам знадобиться
  • - освітлювач;
  • - фарба для волосся;
  • - тонуючий засіб;
  • - гумові рукавички;
  • - шампунь і ополіскувач для фарбованого волосся.
Інструкція
1
Традиційний спосіб забарвлення темного волосся в світлий тон увазі їх попереднє знебарвлення. Обробіть пасма спеціальним освітлювачем. Нанесіть його на волосся, строго дотримуючись вказівок на флаконі. Не передержіте засіб на голові. Пам'ятайте - освітлювач діє досить агресивно.
2
Наступний етап - забарвлення. Купіть якісне засіб із стійкою, але м'якою формулою. Нанесіть його на волосся по всій довжині, попередньо вдягнувши тонкі гумові рукавички. В останню чергу накладіть фарбу на корені - так ви досягнете більш рівномірного кольору. Час, на який наноситься засіб, вказано на упаковці. Витримавши покладений термін, змийте фарбу теплою проточною водою.
3
При бажанні можна додатково тонувати фарбоване волосся. Виберіть будь-який відтінок русявою гами. Він залежить від кольору шкіри. Фахівці щодо колорування радять вибирати більш холодні тони - вони виглядають природніше. Використовуючи в домашніх умовах відтінки теплої гами, можна отримати некрасиві рудуваті відблиски на волоссі.
4
Скориставшись професійним барвником, можна поміняти колір з темного на світлий, минаючи стадію попереднього знебарвлення. Доведеться запастися терпінням - потрібний відтінок не завжди виходить з першого разу. Спочатку пофарбуйте пасма в бежево-русявий тон. Через два тижні повторіть процедуру, скориставшись фарбою світло-русявого або попелясто-русявого відтінку.
5
Освітлені локони вимагають особливої турботи. Змініть засоби по догляду - підберіть шампуні і ополіскувачі, призначені спеціально для фарбованого волосся. Чи не мийте голову занадто часто - знебарвлені пасма стають більш сухими, до того ж вода і шампунь поступово вимивають з них барвний пігмент. Замість промислових ополаскивателей спробуйте народні засоби - наприклад, настій з квітів соняшнику. Залийте 2 столові ложки сировини півтора склянками окропу, почекайте 2 години і процідіть настій. Він прекрасно підтримує світло-русявий колір і робить пряжі більш м'яким і блискучим.