Як вибрати цифрове фортепіано.

Цифрове фортепіано має низку незаперечних переваг перед акустичним. Його не треба налаштовувати, воно більш компактно, має здатність до відтворення зіграного, має вбудовані метроном і навушники.
Інструкція
1
Цифрові фортепіано діляться на дві категорії: компактні та кабінетні. Вибираючи інструмент, подумайте, для яких цілей ви його купуєте і в якій кімнаті він буде стояти. Компактні призначені для концертної діяльності, вони легше за вагою і значно менше за розміром. Кабінетні навіть зовні імітують акустичні піаніно, їх звучання буває більш природним, схожим з традиційним інструментом.
2
Практично всі електронні піаніно мають клавіатури, як у акустичних моделей. Вони складаються з 88 клавіш, що дозволяє без проблем розучувати фортепіанні твори. При покупці цифрового піаніно зверніть увагу на кількість клавіш і звучання інструменту. Воно повинно бути максимально наближене до акустичного. Обов'язково поцікавтеся, чи випускає ця марка висококласні акустичні моделі. Це важливо, тому що якщо виробник не виготовляє інструменти з високим рівнем якості, то у нього, швидше за все, технології виробництва цифрових піаніно на низькому рівні.
3
Зверніть увагу на інструменти з молоточкової механікою. Такі електро фортепіано дають повне тактильне відчуття гри на звичайному піаніно і дозволяють відпрацьовувати швидкі натискання клавіш без всякого переривання звучання.
4
Вибираючи цифрове фортепіано , уважно вивчіть звуковий процесор і поліфонію. Її характеризує кількість одночасно виробляють інструментом звуків. Випускаються моделі з діапазонами голосної поліфонії від 32 до 256. Дорогі електро фортепіано випускаються з великою кількістю голосів і кращої чистотою звуку, але можна знайти бюджетні моделі з досить високою, 128-нотною, поліфонією.
5
Розгляньте зовнішній вигляд цифрового фортепіано . Майте на увазі, що відшарування шпону або його набухання говорять про неправильне зберігання інструменту, фабричному шлюбі або попаданні в піаніно вологи. Купувати електронне фортепіано з дефектами не варто, навіть якщо ціна на нього значно знижена.
Зверніть увагу
У цифрових фортепіано сильно виражено співвідношення ціна-якість. Чим дорожче інструмент, тим більше висококласним він є.