Як вставляти в блог рекламу.

Останнім часом на просторах інтернету спостерігається активний розвиток блогів . Це не могли не помітити рекламодавці, так як блоги відвідує безліч людей. Тепер реклама на сторінках інтернету є хорошим засобом заробітку, і у новачків стає актуальною проблема розміщення рекламних матеріалів на сторінках власного інтернет-щоденника.
Інструкція
1
Зареєструйтеся в рекламній системі Google Adsense. Вводите достовірну інформацію, оскільки всі дані будуть розглядатися модератором, та й дана компанія вже зарекомендувала себе на ринку, так що не варто боятися передавати їм конфіденційну інформацію. Після того як заявка буде схвалена, зайдіть в налаштування свого аккаунта в Google Adsense і виберіть тип реклами. Припустимо, ви виберете рекламний блок (поставте біля нього галочку). Натисніть «Далі». Виберіть розмір і колір блоку. Для цього в настройках вкажіть потрібні параметри: формат, колір, шрифт, форми кутів. У додаткових параметрах відзначте позицію «Розмістити соціальну рекламу». Натисніть «Далі».
2
У вікні каналів виберіть позицію «Додати новий канал» і введіть в текстовому полі адресу свого блогу в новому віконці. Тепер ви з легкістю дізнаєтеся, по яких посиланнях клікає найбільшу кількість відвідувачів, що допоможе спрогнозувати ваш майбутній заробіток. Натисніть кнопку «Далі». Введіть назву вашого рекламного блоку (будь-яке, за вашим бажанням) і натисніть кнопку «Відправити і отримати код».
3
Встановіть плагін Advertising Manager (для WordPress) наступним чином: - закачайте плагін в адрес_вашего_блога/wp_content/plugins; - зайдіть в адмін-панелі у вкладку «Модулі» та активуйте Advertising Manager; - в який з'явився зліва блоці Ads вставте рекламу: клікніть на "Create new", вставте в віконце код реклами та натисніть "Import"; - далі у налаштуваннях виберіть Ad Links, потрібний формат рекламного блоку і натисніть "Save".
4
Для розміщення рекламного блоку в пости робимо наступне: - відкрийте через ftp-клієнт папку шаблону і вставте в файл single.php наступний код:; - для розміщення реклами в середину поста використовуйте такий код: [ad # назва блоку] ; - вставте цей код в відредагований в html-режимі пост.