Як прибрати відблиски з фотографії. Як зафарбувати відблиски на фаті фотошопі 5.

Сонячна погода - прекрасне умова для приємною і красивою фотозйомки, але часто буває так, що на довгоочікуваних фотографіях з'являються відблиски від яскравого сонячного світла на шкірі моделі. Ці відблиски створюють відчуття засвічення деяких областей фотографії, і деякі фотографи вважають, що засвічені фрагменти не можна відкоригувати. Насправді така можливість є - для цього вам доведеться попрацювати з кистями і режимами змішування шарів в Фотошопі.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію для редагування. Створіть новий шар і на панелі інструментів виберіть Eye Dropper (інструмент піпетки). Клікніть піпеткою по шкірі людини на фотографії, вибравши середній тілесний відтінок - не самий темний, але і не найсвітліший, між відблисками і затіненими областями. Потрібний колір автоматично визначиться на палітрі.
2
Після цього візьміть невелику м'яку кисть і на новому шарі зафарбуйте всі відблиски вибраним кольором. Фотографія стала виглядати неприродно, а шкіра втратила натуральність - тому наступним кроком стане установка потрібного режиму змішування шарів.
3
Створіть копію оригінального шару (Background copy), за допомогою команди Duplicate layer. Помістіть копію між оригінальним шаром і новим шаром, на якому ви зафарбовували відблиски . Після цього змініть режим змішування шарів на Color в рядку Blending mode.
4
На панелі інструментів візьміть інструмент затемнення (Burn tool) і встановіть нульову жорсткість кисті, в розділі Range поставте значення Highlights, а в розділі Exposure - 10%.
5
Пензлем з встановленими настройками і відповідним діаметром зафарбуйте знову засвічені фрагменти фотографії, щоб згладити шкіру і зробити її рівномірною.
6
Збільште масштаб фотографії і уважно перегляньте всі області шкіри на предмет неприродних кольорових плям, що з'явилися після обробки. Якщо такі є, візьміть на панелі інструментів Blur tool - інструмент розмиття, і злегка розтушуйте їм краю плям, щоб вони не виділялися на шкірі.
7
Клацніть на другий у списку шар (Background copy) і змініть його прозорість до 50%. Фотографія готова - можете ще раз перевірити, наскільки добре згладилися занадто яскраві відблиски , і, об'єднавши верстви, зберегти фотографію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4_R75Mp3hs4