Як в Фотошопі зробити ідеальне обличчя. прибрати блиск з особи фотошоп.

Редактор растрової графіки Adobe Photoshop є одним з найпоширеніших засобів якісної професійної корекції цифрових фотографій. Його часто використовують для того, щоб зробити ідеальне особа на знімку перед його публікацією в пресі. Для цього в ньому є всі необхідні інструменти.
Вам знадобиться
  • - початкова фотографія;
  • - встановлений Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Завантажте в Adobe Photoshop зображення, призначене для обробки. Натисніть Ctrl + O. В діалозі Open перейдіть до каталогу з потрібним файлом, виділіть його та натисніть «Відкрити».
2
Розпочніть базової ретуші особи. Візуально виділіть всі великі дефекти (наприклад, родимі плями). Видаліть їх інструментом Patch Tool. Для цього обводьте потрібну область даними інструментом, а потім переміщайте виділення за допомогою миші на фрагмент зображення з чистою шкірою.
3
Видаліть більш дрібні дефекти (наприклад, веснянки) за допомогою Spot Healing Brush Tool або Healing Brush Tool. Активуйте потрібний інструмент. Клікніть по елементу Brush в панелі зверху, виберіть кисть відповідного діаметру і жорсткості. Якщо обраний інструмент Spot Healing Brush Tool, просто клацайте мишею по фрагментам з дефектами. Якщо робота ведеться за допомогою Healing Brush Tool, спочатку визначте зразок фону, якшо по ньому, утримуючи клавішу Alt. Потім корегуйте зображення, проводячи по ньому пензлем.
4
Проконтролюйте якість базової ретуші. Перегляньте зображення в різних масштабах. Переконайтеся у відсутності сильних дефектів на зображенні обличчя.
5
Приступите до тонування зображення шкіри для створення ефекту ідеальної гладкості. Дублюйте поточний шар. В меню виберіть Layer і "Duplicate Layer ...". Змініть режим накладання шару. Виберіть Vivid Light в випадаючому списку панелі Layers.
6
Інвертуйте кольору зображення поточного шару. Натисніть Ctrl + I або виберіть пункти меню Image, Adjustments, Invert.
7
Розмийте зображення. Скористайтеся фільтром Gaussian Blur. Виберіть пункт з даними назвою в розділі Blur меню Filter. Параметр Radius встановіть в значення 1-1,5. Натисніть кнопку OK.
8
Застосуйте до зображення фільтр High Pass. Виберіть відповідний пункт в розділі Other меню Filter. Як параметр Radius виберіть значення від 20 до 40 пікселів. Натисніть кнопку OK.
9
Додайте шару повністю непрозору маску. Виберіть в меню пункти Layer, Layer Mask і Hide All. У вікні документа почне виводитися зображення нижнього шару.
10
Створіть на масці напівпрозорі області для того, щоб почали виводитися частини зображення верхнього шару. Встановіть білий колір переднього плану. Активуйте Brush Tool. Виберіть зручний для роботи діаметр кисті. У верхній панелі параметр Opacity зменшите до значення 10-15%. Проводите пензлем по областям зображення, на яких шкіру треба зробити більш гладкою. Доможіться потрібного ступеня згладжування.
11
Збережіть результат обробки в файл. Натисніть клавіші Ctrl + Shift + S або виберіть пункт "Save As ..." головного меню. Вкажіть ім'я, формат і потрібне розташування файлу, натисніть кнопку «Зберегти».