Як в програмі змінити мову. Як поміняти мову в програмі.

Якщо програма розрахована на широке коло користувачів, в її збірці, як правило, присутні різні мовні пакети. Для деяких додатків створюються русифікатори. Щоб змінити в програмі мову, необхідно враховувати її особливості.
Інструкція
1
В багатомовних програмах вибрати мову інтерфейсу пропонується при установці. Вікно для вибору мови з'являється першим. За допомогою списку, що випадає встановіть потрібне значення, інсталювання додатки продовжиться в звичайному режимі. Якщо програма вже встановлена, перевірте, який із способів вам підійде.
2
Якщо додаток підтримує декілька мов, перевірте її настройки. Так, в програмі Adobe Photoshop пізніх версій виберіть в меню Edit («Редагування»), пункт Preferences («Установки») і підпункт Interface («Інтерфейс»). В групі UI Text Option («Налаштування тексту») виберіть за допомогою списку, що випадає потрібний вам мову і перезапустіть пристрій.
3
В програмі ?Torrent існує можливість завантажити пакет російського мови, не переустанавлівая заново сам додаток. Запустіть торрент-клієнт і виберіть у верхньому рядку меню пункт «Довідка». В контекстному меню клікніть по пункту «Завантажити переклад» лівою кнопкою миші. Дочекайтеся закінчення операції, орієнтуючись по інформаційному полю.
4
В ситуації, коли зміна мови інтерфейсу програми неможлива через її настройки, знайдіть в інтернеті і завантажте на свій комп'ютер русификатор (англофікатор або файли для перекладу програми на інший потрібний вам мову). В даному випадку існує два способи зміни мови.
5
Прочитайте інструкцію, що додається до русифікаторів. В одному випадку вам достатньо запустити файл з розширенням .exe, тоді переклад додатка буде здійснено автоматично, всі потрібні файли в директорії з програмою будуть замінені утилітою. У другому випадку необхідно самостійно скопіювати файл з перекладом і вставити його в папку з додатком, погодившись на заміну одного фала іншим.
6
Також бувають ситуації, коли жоден із способів не підходить. Наприклад, для антивіруса Avira не передбачена зміна мови через настройки, а русифікаторів не існує в принципі. В даному випадку вам необхідно видалити наявну програму і встановити версію з тією мовою інтерфейсу, який вам потрібен, заново.